SmartWatcher و احساس امنیت بیش‌تر با کمک آیفون و آیپد؛‌

امروزه، هیچ شکی باقی نمانده است که انسان‌ها موجودات فن‌آوری هستند و ظرف چند صد سال گذشته موفق شده‎اند تا پیشرفت‌های قابل توجهی را نیز در زمینه‎ی طراحی و تولید محصولات تکنولوژیک پشت سر بگذارند. اما با این وجود به نظر می‌رسد که فناوری و پیشرفت‎های علمی کمک چندانی به افزایش ظرفیت‎های امنیتی جامعه‌ی انسانی نکرده است و اگر تهدیدات امنیتی از سوی اعضای جامعه‎ی انسانی در سال‎های اخیر بیش‌تر نشده باشد، لااقل کم‎تر نیز نشده و احتمالاً در جایگاه خود بر روی نمودار ثابت و ایستا مانده باشد.

خوشبختانه، افراد خلاقی پیدا می‎شوند که از تکنولوژی برای پاسخ‎گویی به مصایب جامعه‌ی بشری بهره می‎گیرند و برنامه‎ها و اپلیکیشن‎هایی طراحی می‎کنند که از قابلیت‎های هوشمندهای همراه برای ایجاد امنیت بیش‎تر برای کاربرانشان بهره‎ها می‎برند. اپلیکیشن SmartWatcher از جمله‎ی این برنامه‎هاست که تلاش دارد، همیشه نگهبان عزیزان کاربران گوشی‎های هوشمند باشد و خیال کاربران را از بابت سلامت عزیزشان راحت و آسوده سازد.

اپلیکیشن SmartWatcher چیست و چگونه کار می‎کند؟‌

اضافه کردن اعضای تازه؛

SmartWatcher این امکان را در اختیار کاربران خود قرار می‎دهد تا سقف 12 عضو جدید را به جامعه‎ی امن برنامه اضافه کنند تا در مواقع ضروری به فریادشان برسند. این اعضای جدید، متناسب با انتخاب مخاطب می‎تواند دوست صمیمی و یا آشنای دلسوزی را شامل شود. البته مخاطب برنامه می‌تواند تنها یک نفر را به عنوان مراقب خود برگزیند یا این که برای پیبش‌بینی روزهای مبادا تمام 12 نفر را نیز در حافظه‎ی اپلیکیشن ذخیره کند.

رابط‌کاربری؛‌

با توجه به این که SmartWatcher یک اپلیکیشن امنیتی محسوب می‌شود، باید این برنامه از طراحی ساده‎ای برخوردار باشد و امکان دسترسی به گزینه‎های مختلف را تنها از طریق یک یا نهایتاً دو لمس صفحه‎ی نمایش برای مخاطب فراهم سازد، به همین دلیل نیز SmartWatcher از رابط‎کاربری تک لمسی استفاده می‎کند و تنها با یک لمس امکان ارسال درخواست کمک را برای کاربران خود فراهم می‎سازد.

اخطارها و اعلان‎ها؛‌

هر زمان که یکی از اعضای جامعه‎ی دیده‎بان برنامه،‌ از دوست خود تقاضای کمک کند،‌ مراقب برگزیده‎ی وی بر روی صفحه‎ی نمایش دستگاه خود اخطاری را به همراه موقعیت مکانی فرد مورد نظر دریافت خواهد کرد. موقعیتی که بر روی نقشه نیز قابل ردیابی خواهد بود و از این طریق یافتن دوستی را که احتمالاً در دردسری گرفتار شده است، ساده‎تر خواهد کرد.

نظارت مستمر و پیوسته؛‌

1

در کنار قابلیت‌های جانبی که بر روی SmartWatcher عرضه می‎شوند این برنامه ویژگی به نام «مراقبت امنیتی مداوم» را نیز در اختیار کاربر خود قرار می‎دهد و از طریق فعال کردن آن به مخاطبش امکان می‎دهد که به صورت دوره‎ای و در مقاطع زمانی منظم، حال و روز اعضای دیگر را جویا شود و از سلامت آن‎ها اطمینان کسب کند. این توانایی به ویژه می‎تواند کمک حال افرادی باشد که به دلیل داشتن شرایط خاص پزشکی نیازمند نظارت‎های مستمر از سوی سایر افراد خانواده‎ی خود می‎باشند.

سازگاری؛

در حال حاضر اپلیکیشن SmartWatcher تنها بر روی ساعت اپل و دستگاه‎هایی کار می‎کند که با سیستم‏عامل iOS 9 یا نسخه‏های بالاتر کار می‏کنند. بنابراین امکان استفاده از این برنامه بر روی نسخه‎های قدیمی‏تر iOS وجود نخواهد داشت.

قیمت؛‌

SmartWatcher در ماه اول برای استفاده‎ی علاقه‎مندان رایگان خواهد بود و پس از گذشت یک ماه آغازین نیز می‎توان با پرداخت ماهیانه 99 سنت یا سالانه 9 دلار و 99 سنت،‌ از امکانات امنیتی این برنامه بهره‎مند گردید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *