راهنمای Unlock حساب کاربری iCloud بر روی آیفون؛

این احتمال همیشه وجود دارد که کاربری پس از خرید گوشی آیفون دست دومی با مشکل قفل بودن حساب کاربری iCloud بر روی گوشی آیفون خریداری شده مواجه شود و به همین دلیل نیز هر چه تلاش کند، موفق نشود تا بر روی گوشی تازه خریداری شده‎ی خود که پیش از این خدمت‎رسانِ کاربر دیگری بوده است از حساب کاربری iCloud و قابلیت‎های مختلف آن بهره‏مند شود. خوشبختانه در این قبیل موارد، اکثریت فروشندگان از طریق ارائه‎ی اپل آیدی مورد نیاز، امکان دسترسی به iCloud را برای خریدار آیفون دست دوم فراهم می‎کنند، اما بهرحال، خریداران بدشانسی نیز هستند که هر چه تلاش می‎کنند نمی‎توانند به اطلاعات مورد نیاز برای گشودن iCloud دسترسی پیدا کنند و به همین دلیل نیز عملاً از امکان استفاده از آیفون خریداری شده و کار کردن با آن محروم می‎شوند.

قفل بودن حساب کاربری iCloud بر روی گوشی‎های آیفون به این معناست که کاربر دستگاه اجازه‏ی برقراری تماس‎های تلفنی را نخواهد داشت و قادر به ارسال پیام کوتاهی نیز نخواهد بود. شاید بهتر باشد که اعتراف کنیم در این شرایط گوشی آیفون به ابزار بدون استفاده‎ای برای کاربر خود تبدیل خواهد شد و از پاسخ‎گویی به فرمان‎های مخاطب، خودداری خواهد کرد. شاید به همین دلیل است که اکثر افراد در هنگام خرید آیفون‏های دست دوم، احتیاط بیش‏تری به خرج می‎دهند و سعی می‎کنند تا از دسترسی به اطلاعات مورد نیاز برای استفاده از دستگاه مطمئن شوند.

بهرحال، اگر شما نیز از جمله افرادی هستید که قربانی سوءاستفاده‎های فروشندگان آیفون‎های دست دوم شده‎اید و کم‎کم امید خود را از Unlock کردن حساب iCloud بر روی گوشی دست دوم خریداری شده، از دست داده‏اید و قصد دارید تا قید آیفون خریداری شده و هزینه‎های پرداخت شده برای آن را برای همیشه بزنید، بهتر است کمی صبر کنید و راهنمای زیر را مطالعه نمایید.

در میان سایت‎های اینترنتی متعددی که مدعی Unlock حساب کاربری iCloud بر روی گوشی آیفون هستند، شرکت‎هایی پیدا می‎شوند که با قیمتی مناسب این وظیفه را برای کاربران گرفتار خود انجام می‎دهند و بر پایه‎ی تجربیات سایر مخاطبان نیز امتحان خود را در این زمینه تا حد زیادی پس داده‏اند، به نظر می‎رسد iPhone IMEI نیز یکی از همین شرکت‏های مورد اعتماد در این زمینه باشد.

1

چگونه حساب کاربری iCloud را بر روی گوشی آیفون یا آیپد خود Unlock کنیم؟

گام اول: به وب‏سایت iphoneimei.net سری بزنید.

گام دوم: پس از ورود به سایت مورد اشاره، بر روی صفحه و در منوی تعبیه شده در گوشه‏ی سمت راست بر روی گزینه‏ی iCloud Unlock کلید کنید.

گام سوم: در صفحه‏ی جدید شماره‏ی IMEI گوشی آیفونی را که قصد Unlock حساب iCloud بر روی آن را دارید، برای ادامه‏ی کار وارد کنید.

گام چهارم: درست در زیر قسمتی که به شماره‏ی IMEI اختصاص داده شده است، گوشی آیفونی را که باید از قفل iCloud خلاص شود را انتخاب کنید و بر روی دکمه‏ی  Unlock now کلیک کنید.

گام پنجم: در گام آخر باید هزینه‏ی تعیین شده برای Unlock گوشی خود را بپردازید و یکی، دو روزی تأمل کنید تا کلیدی برای قفل iCloud بر روی گوشی آیفون شما در اختیارتان قرار بگیرد.

شرکت iPhone IMEI در حدود 40 پوندی برای این کار از مشتریان خود طلب می‏کند که در مقایسه با هزینه‎ای که سایر رقبا طلب می‎کنند و نتیجه‏ی حاصل از کار به نظر ارزش پرداختن را از سوی کاربرانی که امید استفاده از آیفون خود را از دست داده‏اند، داشته باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *