تبلیغ متنی

چگونه محصولات و خدمات خود را در سایت اپلستان به کمک تبلیغات متنی، معرفی کنیم؟
در انتهای هر پست محلی برای نمایش تبلیغ متنی در سایت اپلستان در نظر گرفته‌ایم که در تصویر زیر می‌توانید محل یک تبلیغ متنی را مشاهده نمایید.

Screen Shot 2014-09-05 at 11.43.27 AM

تبلیغ متنی در سایت اپلستان شامل یک عنوان و توضیحاتی کوتاه است. که در حال حاضر در تمامی پست‌های سایت، نمایش داده خواهد شد. این مورد، شامل نمایش تبلیغ در پست‌های برنامه Farsib – برنامه رسمی اپلستان- نیز می‌شود.

photo

برای قرار دادن تبلیغ متنی در سایت اپلستان کافی است که فرم پایین صفحه را پر نمایید و منتظر دریافت ایمیل از سوی سایت اپلستان باشید.

در صورت تأیید، یک حساب کاربری برای مدیریت بخش تبلیغ و ارائه گزارشات برای شما در نظر گرفته می‌شود که می‌توانید از آن طریق، میزان کلیک بر روی تبلیغ شما و همچنین ویرایش متن تبلیغ خود را برعهده بگیرید.

Screen Shot 2014-09-30 at 11.02.02 AM

تبلیغات متنی در سایت اپلستان چقدر هزینه دارد؟

سیستم تبلیغات متنی در سایت اپلستان بر پایه سیستم pay per click (پرداخت هزینه متناسب با کلیک کاربر) می‌باشد به این صورت که بعد از تأیید تبلیغ، مبلغ ۲۰۰ هزار ریال، اعتبار اولیه برای آگهی‌دهنده به صورت رایگان، در نظر گرفته می‌شود و در صورت هر بار کلیک بر روی تبلیغ که بر پایه یک Session در طول ۲۴ ساعت می‌باشد، مبلغ ۱۰۰۰ ریال، از اعتبار اکانت شخص تبلیغ‌کننده، کاسته می شود. پس از اتمام مبلغ اکانت، آگهی‌دهنده می‌تواند متناسب با نیاز خود، حساب کاربری را برای دوره‌های زمانی مختلف، به میزان مورد نظرش شارژ کند و فعال نگه دارد.

یک Session در طول ۲۴ ساعت به چه معناست؟
هر کاربر که با هر مرورگر به سایت اپلستان متصل می شود یک Session را ایجاد می‌کند و اگر آن کاربر با آن مرورگر یک بار روی هر تبلیغ کلیک کند تنها یک کلیک برای تبلیغ مورد نظر، محسوب خواهد شد و در کلیک های بعدی که روی همان تبلیغ خاص توسط همین کاربر و از آدرس مرورگر وی تا ۲۴ ساعت بعد صورت پذیرد، هزینه‌ی اضافه‌ای محاسبه نخواهد شد. در واقع، در طول ۲۴ ساعت برای هر تبلیغ به صورت مجزا، تنها یک کلیک برای یک مرورگر محاسبه می شود.

آیا باید برای درج تبلیغ متنی در سایت اپلستان، حتماً یک وب‌سایت یا وبلاگ اختصاصی داشته باشیم؟
با کمک امکان جدیدی که توسط بخش فنی سایت اپلستان، طراحی شده است، کلیه‌ی صاحبان کسب و کارهای کوچک و بزرگ، در صورت تمایل، حتی بدون دسترسی به وب‌سایتی اختصاصی برای معرفیِ کسب و کارشان، می‌توانند از صفحه‌ای که به صورت رایگان توسط سایت اپلستان در اختیار ایشان قرار می‌گیرد، استفاده نموده و پس از عضویت در پنل کاربری، توضیحات مورد نظر، به همراه تصویری از حوزه‌ی فعالیتشان را برای اطلاع‌رسانی به مخاطبان، بر روی قالب اختصاصی خود، بارگذاری نمایند. بدیهی است، در این صورت، مخاطبان، پس از کلیک بر روی لینک تبلیغ متنی کسب و کار مورد نظر به جای یک وب‌سایت، به صفحه‌ی اختصاصیِ آن کسب و کار، که توسط اپلستان، برای این منظور در اختیار آگهی‌دهنده، گذاشته شده است، منتقل خواهند شد. این دسته از تبلیغ‌کنندگان نیز، از یک اعتبار اولیه‌ی ۱۰۰ هزار ریالی برخوردار بوده و در مراحل بعدی متناسب با نیازشان، حساب خود را به میزان مبلغ مورد نظر خود شارژ می‌کنند.

Screen Shot 2014-09-30 at 11.11.42 AM

 

6 comments

  1. با سلام و احترام
    بنده در خصوص تبلیغاتی جهت ساخت اپل آیدی مزاحمتون میشم.
    آیا در سایت شما فقط تبلیغات متنی میشه انجام داد یا امکان قرار دادن بنر نیز وجود دارد؟

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *