راهنمای ریستور به همراه راه حل کد خطاهای احتمالی

در این پست آموزش صحیح ریستور و نکات مربوط به آنرا خواهید آموخت ما روش استاندارد و تایید شده استفاده از آی تونز را توضیح می دهیم و کاری به برنامه های آشغال چینی مثل PC Suite نداریم. بیاید از  روش درست اینکار را انجام دهید.

۱- قبل از هر چیز این نکته را بدانید که همیشه فقط امکان ریستور به آخرین نسخه فیرم ویر منتشر شده از سوی اپل را دارید که در حال حاضر ۵.۱.۱ است پس شما نمی توانید به ۵ ریستور کنید. این قانون اپل است و شما نمی توانید از آن سرپیچی کنید مگر آنکه SHSH دستگاه خود را روی فیرم های قبلی ذخیره و به سیدیا منتقل کرده باشید. در غیر اینصروت به هیچ وجه امکان دانگرید یعنی ریستور به فیرم ویرهای پایین تر نیست فقط و فقط آخرین نسخه فیرم ویر منتشر شده!

۲- برای ریستور همیشه از آخرین نسخه آی تونز استفاده کنید. هر زمان که می خواهید برای اطلاع و یا دانلود آخرین نسخه آی تونز به آدرس http://apple.com/itunes مراجعه کنید. (در حال حاضر آخرین نسخه آی تونز ۱۰.۵.۳ است)

۳- بعد از دانلود و نصب آخرین نسخه آی تونز٬ کامپیوتر شما باید با اپل آی دی شما Authorize شده باشد. برای اینکار می بایست اول از همه یک اپل آی دی داشته باشید با کلیک بر روی لینک http://www.applestan.com/archives/3481 می توانید راهنمای ساخت اپل آی دی رایگان را مشاهده کنید. بعد از ساخت اپل آی دی برنامه آی تونز خود را باز کنید و از منوی Store گزینه Authorize this computer را انتخاب کنید و اپل آی دی و پسورد خود را وارد کنید و صبر کنید تا پیغام موفقیت آمیز بودن Authorize نمایش داده شود در این مرحله کامپیوتر شما باید به اینترنت متصل باشد.

۴- بعد از Authorize کردن کامپیوتر اگر دستگاه خود را با کابل به کامپیوتر وصل کنید و دستگاه را با آی تونز سینک کنید و اپل آی دی که برنامه های خود را با آن روی دستگاه ریخته اید با اپل آی دی که کامپیوتر خود را با آن Authorize کرده اید یکی نباشد تمامی برنامه های شما پاک خواهد شد. اما اگر هر دو اپل آی دی (یعنی اپل آی دی دستگاه و کامپیوتر Authorize شده یکی باشد) برنامه آی تونز گزینه Transfer را به شما نمایش خواهد داد تا برنامه ها به Library آی تونز منتقل شود. حالا اگر باز هم برنامه ها پاک شد روی Library آی تونز برنامه ها را خواهید داشت.

۵- حالا باید از دستگاه خود بکاپ بگیرید. برای اینکار دستگاه خود را با کابل USB به کامپیوتر وصل کنید. روی نام آن کلیک راست نمایید و گزینه Backup را انتخاب کنید و صبر کنید تا عملیات بکاپ با موفقیت انجام شود. مراحل در نوار بالایی در آی تونز نمایش داده می شد. که بعد از اتمام آن نواررفته و لوگوی اپل جای آن می آید. (هرچند که بعد از هر بار اتصال دستگاه برنامه آی تونز یک بکاپ خودکار از دستگاه می گیرد اما باز شما ٬ خودتان این کار را انجام دهید)

۶- حالا نسخه فیرم ویر مورد نظر خود را از لینک زیر دانلود نمایید. (توجه کنید در ویندوز پسوند فایل به zip تغییر می کند بعد از دانلود در ویندوز روی فایل کلیک راست نمایید و گزینه Rename را انتخاب کنید و zip. را به ipsw. تغییر دهید.)

http://applestan.com/dc

۷- بعد از دانلود نسخه فیرم ویر مورد نظر خود در حالیکه دستگاه شما با کابل به کامپیوتر وصل است اگر در ویندوز هستید کلیدShift و اگر در مک هستید کلید alt را از روی کیبورد نگهدارید و روی گزینه Restore  بزنید حالا در پنجره باز شده نسخه فیرم ویری که دانلود کرده اید را انتخاب کنید و Open را بزنید حالا صبر کنید تا عملیات ریستور آغاز و به اتمام برسد. (نکته در تمامی مراحل می بایست کامپیوتر شما به اینترنت متصل باشد زیرا برنامه آی تونز برای تایید سعی می کند به سرور اپل متصل شود.)

۸- بعد از اتمام ریستور در نسخه ۵ به بالا می بایست تنظیمات اولیه را بر روی همان دستگاه خود انجام دهید. این مراحل بسیار ساده است به ترتیب پیش روید تا مراحل به پایان برسد.

۹- بعد از عملیات ریستور و انجام تنظیمات مرحله ۸ در اولین تشخیص دستگاه شما توسط آی تونز٬ برنامه آی تونز دو گزینه را نمایش می دهد یکی انتخاب نام جدید برای دستگاه و عملیاتی که دستگاه بصورت کاملا جدید بالا بیاید و گزینه دوم بازگرداندن آخرین بکاپ که همراه با تاریخ نمایش داده می شود یکی را انتخاب کنید و صبر کنید تا عملیات های مورد نیاز توسط آی تونز انجام گیرد.

(نکته: اگر قبل از ریستور دستگاه شما جیلبریک شده بود و برنامه های کرک شده را روی آن ریخته بودید و بعد بکاپ گرفته اید بعد از ریستور برنامه های کرک شده قبلی بازگردانده نخواهند شد مگر آنکه بعد از ریستور دستگاه خود را دوباره جیلبریک کنید برنامه App Sync را از روی سیدیا نصب کنید و سپس اقدام به بازگرداندن بکاپ کنید که در این حالت برنامه های کرک شده قبل از ریستور هم روی دستگاه شما بازگردانده خواهند شد.)

تبریک می گوییم عملیات ریستور و بازگرداندن بکاپ با موفقیت انجام شده است. برای آموزش نحوه نصب برنامه  روی دستگاه خود روی لینک زیر کلیک کنید.

http://www.applestan.com/archives/7056

کدهای خطایی که شاید در هنگام ریستور با آنها مواجه شوید.

کد ۳۱۹۴: این کد زمانی نمایش داده می شود که نسخه فیرم ویر شما درست نباشد٬ نسخه فیرم ویر شما درست دانلود نشده باشد٬ به آخرین نسخه ریستور نمی کنید٬ سرور اپل فیرم ویر را تایید نمی کند و مواردی از این قبیل:

راه حل: ۱- چک کنید که نسخه فیرم ویری که دانلود کرده اید آخرین نسخه منتشر شده از سوی اپل باشد (برای مثال در حال حاضر آخرین نسخه ۵.۰.۱ است بنابراین اگر شما نسخه ۵ را بخواهید ریستور کنید این کد خطا را مشاهده می کنید) ۲- چک کنید حتما فیرم ویر مربوط به دستگاه خود را دانلود کرده باشید برای مثال فیرم ویر ۵.۰.۱ آی پد۲ وای فای با نسخه ۵.۰.۱ آی پد۲ ۳G که به GSM معروف است فرق می کند. ۳- حتما چک کنید که آخرین نسخه آی تونز را دانلود و نصب کرده باشید زیرا نسخه های پایین تر نسخه های iOS بالاتر را ریستور نمی کنند و در نهایت چک کنید که حتما فیرم را درست و سالم دانلود کرده اید برای اینکار حجم دانلود را با حجم فایل چک کنید. همچنین  با برنامه redsn0w دستگاه خود را به Pwned DFU ببرید برای اینکار برنامه Redsn0w را با کلیک بر روی لینک زیر دانلود کنید گزینه Extras را انتخاب و سپس Pwned DFU را کلیک کنید و مراحل را انجام دهید تا دستگاه به DFU رفته و سپس دوباره ریستور را امتحان کنید.

کد ۱۶۰۰ یا ۱۶۰۱ یا ۱۶۰۲: این کد زمانی رخ می دهد که فایل های سیستمی دستگاه دچار مشکل شده باشند و یا قصد ریستور به یک فیرم ویر کاستوم بخصوص برای آی فون های لاک را دارید.

راه حل: ۱- چک کنید حتما آخرین نسخه آی تونز را نصب کرده باشید. برای اینکار به آدرس http://apple.com/itunes بروید. ۲- یکبار دستگاه خود را Reset کنید برای اینکار از روی دستگاه Settings–>General–>Reset و سپس Reset All Settings را بزنید و دوباره برای ریستور اقدام کنید اگر باز این ارور را دریافت کردید با برنامه redsn0w دستگاه خود را به Pwned DFU ببرید برای اینکار برنامه Redsn0w را با کلیک بر روی لینک زیر دانلود کنید گزینه Extras را انتخاب و سپس Pwned DFU را کلیک کنید و مراحل را انجام دهید تا دستگاه به DFU رفته و سپس دوباره ریستور را امتحان کنید.

دانلود نسخه مک برنامه    Redsn0w: http://hipfile.com/mpad6gfprzr2/redsn0w_mac_0.9.10b4.zip.html

دانلود نسخه ویندوز برنامه Redsn0w: http://hipfile.com/p0y0y1b2zo14/redsn0w_win_0.9.10b4.zip.html

کد ۲۱: این خطا زمانی رخ می دهد که یکی از فاکتورهای مهم در هنگام ریستور از سوی سرور اپل تایید نمی شود.

راه حل: ۱- چک کنید حتما آخرین نسخه آی تونز را نصب کرده باشید. برای اینکار به آدرس http://apple.com/itunes بروید. ۲- یکبار دستگاه خود را Reset کنید برای اینکار از روی دستگاه Settings–>General–>Reset و سپس Reset All Settings را بزنید و دوباره برای ریستور اقدام کنید اگر باز این ارور را دریافت کردید با برنامه redsn0w دستگاه خود را به Pwned DFU ببرید برای اینکار برنامه Redsn0w را با کلیک بر روی لینک زیر دانلود کنید گزینه Extras را انتخاب و سپس Pwned DFU را کلیک کنید و مراحل را انجام دهید تا دستگاه به DFU رفته و سپس دوباره ریستور را امتحان کنید. باز اگر موفق به ریستور نشدید یکبار برنامه آی تونز را حذف کنید و دوباره آنرا نصب کنید و یکبار کامپیوتر خود را منوی Store گزینه Deauthorize this computer ٬ Desauthorize کنید و دوباره از همان منو گزینه Authorize را زده و با همان اپل آی دی Authorize کنید سپس از منوی Store گزینه Sign in را زده و با اپل آی دی خود sign in نمایید و دوباره عملیات ریستور را انجام دهید.

**‌ در صورت بروز هرگونه مشکل و یا مشاهده کد خطای جدید در بخش کامنت ها آنرا با ما در میان بگذارید. **

تهیه شده توسط تیم تحریریه اپلستان

تاریخ شروع فعالیت اپلستان : خرداد ۱۳۸۸

در مجموع 2287 مطلب در اپلستان منتشر شده است.

youtube instagram

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , ,

۴۷۴ دیدگاه برای “راهنمای ریستور به همراه راه حل کد خطاهای احتمالی”

 1. میر حسین
  ۰۷٫ مرداد, ۱۳۹۲ در ۱:۵۰ ب.ظ #

  سلام من بعد از نصب ویندوز۷ در رایانه ام نه می تونم به اینترنت وصل شوم و هم صدای رایانه ام قطع شده است لطفا راهنمایی ام کنید ممنون

 2. شهرام
  ۰۸٫ مرداد, ۱۳۹۲ در ۱۲:۲۰ ق.ظ #

  در مورد error 1403 دو تا کامنت بالاتر سوال کردم جواب ندادید تو رو خدا راهنمایی کنید گوشی با سیم کارت at&t لاک هستش ولی آپدیت نمیشه

 3. mohammad reza
  ۱۵٫ مرداد, ۱۳۹۲ در ۱۰:۴۰ ق.ظ #

  salam va khaste nabashid
  moteasefaene dastgahe ipod touche 4g man na restor mishe na inke erase mishe
  nemidounam bayad chikaresh konam
  faghat mishe tanzimatesh ro be halate karkhone bar migardoune
  vali vaghti erase all content and setting ro mizanam dastgah hang mikone va hich kari anjam nemide lotfan rahnamaeem konid alan chand vaghte ke aslan nemitounam az dastgaham estefade konam
  mersi az lotfetoun

 4. مهرآفرین
  ۱۶٫ شهریور, ۱۳۹۲ در ۱۰:۴۵ ب.ظ #

  آقا من ریستور کردم به ورژن جدید ، کلا برنامه هایی که دانلود کردم ناتیفیکیشن نمیدن ! ارورش اینه : Connect to iTunes to use push notification

  ناتیفیکیشن این برنامه هارو تو ستینگز فعال کردم ولی این ارورو میده . لطفا میشم کمک کنید

 5. نرگس
  ۲۹٫ شهریور, ۱۳۹۲ در ۴:۱۲ ق.ظ #

  Connect to iTunes to use push notification

  سلام منم با این خطا حین اجرای هر برنامه ای تو گوشیم مواجه میشم گوشی رو به حالت کارخانه بردم ولی بازم همین پیغامو میده از طریق آی تونس هم ریستور کردم ولی بازم ….

  لطفا اگه بلدید راهنماییم کنید.
  ممنون

 6. vahid
  ۰۹٫ مهر, ۱۳۹۲ در ۱۲:۴۱ ب.ظ #

  salam,doostan male man error e 3014 mide
  alanam mobilam kamel az kar oftade faghat too safash minevise b itune vasl konam,vali moghe restor vaghti minevise verifying firmware dge ghat mishe o errore 3014 mide:(
  apple supporto ziro roo kardam vali chizi dastgirma nashod:(
  lodfan komakam koniiin
  merc
  rasti modeleh iphone 4 gsm hastesh ;-)

 7. reyhane
  ۱۲٫ مهر, ۱۳۹۲ در ۱۰:۲۸ ق.ظ #

  سلام
  من اومدم که گوشیم رو از قسمت ستیننگ به ios7 تبدیل کنم نمیدونستم که گوشی نباید جیلبریک باشه
  الان گوشیم خاموش شده و میگه وصل کنید به ایتیونز
  خواهش میکنم کمکم کنید
  چیکار کنم

  • اپلستان
   ۱۲٫ مهر, ۱۳۹۲ در ۱۰:۴۳ ق.ظ #

   تنها راه ریستور کامل است که در این صورت اطلاعات شما همگی پاک خواهند شد البته اگر پیش از این از دستگاه بکاپ تهیه کرده باشید می توانید بکاپ خود را بازگردانده و اطلاعات را برگردانید.

 8. arman
  ۱۹٫ مهر, ۱۳۹۲ در ۱۱:۴۴ ب.ظ #

  سلام من گوشیم ایفون ۳gsرفتم توبرنامه سیدیا یکی ازبرنامه هارو رموو یاهمون پاک کردم گوشی ریستات شد وقتی بالا اومد انتن گوشیم رو از دست دادم لطفا راهنماییم کنید چکار کنم انتن گوشیم برگرده ممنون میشم

 9. maziyar
  ۲۹٫ مهر, ۱۳۹۲ در ۵:۰۸ ب.ظ #

  سلام
  من ایفون ۵ دارم و دادم جایی برنامه ریختن . حالا که گوشیمو ریستور کردم موقع اکتیو کردن از من اپل ای دی و پسورد میخواد تا اکتیو بشه ومنم اینو ندارم به طرفم دسترسی ندارم . لطفا راهنمایی کنید . متشکرم

  • iFarhad
   ۲۰٫ دی, ۱۳۹۲ در ۶:۵۵ ب.ظ #

   سلام دوست من تنها کاری میتونی بکنی اینه که یه اپل آیدی بسازی و با اپل آیدی خودت گوشیتو بیاری بالا
   خوش باشی

   • vedi
    ۰۹٫ بهمن, ۱۳۹۲ در ۱:۰۴ ب.ظ #

    آقا این کار رو نمی کنه.فقط و فقط اون اپل آی دی را می خاد.نمی تونی تغییرش بدی.منم این مشکل رو دارم.

 10. مهرداد
  ۱۷٫ آبان, ۱۳۹۲ در ۹:۰۸ ب.ظ #

  گوشی من ۲ روزه انتن نمیده و تو حالت ریسرج مونده حتی سیم کارت هم که خارج میکنم حتی اخطار نداشتن سیم کارت نمیده

  • اپلستان
   ۱۷٫ آبان, ۱۳۹۲ در ۹:۱۱ ب.ظ #

   یکبار دستگاه را خاموش و روشن کنید.

   • مهرداد
    ۱۷٫ آبان, ۱۳۹۲ در ۹:۲۱ ب.ظ #

    جند بار این کار رو انجام دادو ولی باز هم تو همون حالت است ورژن ۶٫۱٫۲ است بک آپ هم گرفتم ولی تو موقع ریستور کردن ارور میده میگه نمیتونم از کامپیوتر فایل رو بردارم

    • اپلستان
     ۱۷٫ آبان, ۱۳۹۲ در ۱۰:۴۲ ب.ظ #

     با عرضه iOS 7 دیگه نمی تونید به نسخه های قبلی ریستور کنید.

 11. مسعود
  ۲۱٫ آبان, ۱۳۹۲ در ۱۱:۵۰ ب.ظ #

  سلام نسخه آی او اس روی گوشیم ۷٫۰٫۳ بود همون ورژن رو دانلود کردم و اومدم ریستور کنم تا بلکه یکم سرعت بهتره بشه شیفت رو گرفتم اومدم ریستور زدم و گوشی خاموش شد بعد اومد شروع کرد ویندوز درایور گوشی رو نصب کنه ولی نتونست ریکاوری مود رو نصب کنه و آیتونز نشناخت گوشی رو و الان گوشیم روشنه و میگه بزنش به آیتونز :(
  دکمه پاور با دکمه هوم رو نگه داشتم خاموشش روشن کردم ولی بازم میاد میگه بزن به آیتونز
  چکار کنم کمک کنید :(

 12. leila
  ۲۷٫ آبان, ۱۳۹۲ در ۴:۴۴ ب.ظ #

  با سلام
  من آیفون۵ دارم.شب کار میکرد اما صبح که اومدم استفاده کنم تاچ اسکرینش کار نمیکرد.ریست با دگمه home/sleep-wake up انجام دادم اما هیچ اتفاق جدید رخ نمیده به نظر شما باید با آیتیونز و وصل کردن به کامپیوتر ریست کنم؟ لطفاً راهنمایی بفرمایید.

 13. hamid
  ۲۰٫ آذر, ۱۳۹۲ در ۵:۱۸ ب.ظ #

  سلام من کامپیوترم رو اوتورایز کردم ولی وقتی میخام اپ های دانلود شده روی سیستم رو به گوشی منتقل کنم میگه باید اوتورایز کنی دوباره اوتورایز میکنم میگه این سیستم اوتورایز شده است ولی نمیتونم اپ رو کپی کنم چون میگه اتورایز نشده ممنون میشم راهنمایی کنید

 14. محمد
  ۲۳٫ آذر, ۱۳۹۲ در ۲:۵۹ ق.ظ #

  the iphone software apdate server could not be contacted
  سلام من میخوام ریستور کنم ولی موقع اتصال گوشی به کامپیور اورور بالا رو میده چیکار کنم؟؟/

 15. رحیمی فراهی
  ۲۳٫ آذر, ۱۳۹۲ در ۱۱:۵۸ ب.ظ #

  گوشیم کل برنامه اش قطع شده است وروی صفحه آن نوشته میشود security codeچکار کنم ممنون میشم که راهنمایی کنید

 16. رضا
  ۲۶٫ آذر, ۱۳۹۲ در ۱۱:۳۶ ب.ظ #

  با سلام من گوشی ۴ ۱۶ دارم تقریبا ۲۰ روزی هست که ios 7 رو نصب کردسرعت گوشی کم شده بود و لی مهم نبود تا این یک ساعت پیش گوشیم خاموش شد و دیگه روشن نمیشه لطفا راهنماییم کنید ممنون

  • ماه
   ۱۸٫ فروردین, ۱۳۹۳ در ۱۰:۲۴ ق.ظ #

   برای من هم ۲ /۳ بار این اتفاق افتاده راه حلش اینه که دکمه بالای گوشی ودکمه پایین رو با هم چند ثانیه بگیرید حتما درست میشه

 17. Nazgol
  ۲۹٫ آذر, ۱۳۹۲ در ۱۲:۰۲ ق.ظ #

  Salam toro khoda be soalam javab bedin daram ba ipadam kar mikonam ke yeho mizane eroor code:1009 khahesh mikonam javab bedid

 18. Nazgol
  ۲۹٫ آذر, ۱۳۹۲ در ۱۰:۲۱ ق.ظ #

  سلام تورو خدا به پرسشم پاسخ بدید دارم با آیپدم کار میکنم که یهو میزنه error code:1009 خواهشا پاسخ بدید

  • اپلستان
   ۲۹٫ آذر, ۱۳۹۲ در ۹:۲۹ ب.ظ #

   اپل به آی پی ایران سرویس نمی دهد از وی np استفاده کنید.

  • iFarhad
   ۲۰٫ دی, ۱۳۹۲ در ۷:۰۰ ب.ظ #

   سلام
   اشکال از سروریه که شما ازش اینترنت میگیر ید
   یه اکانت وی p ان تهیه کنید ست کنید رو دستگاهتون مشکل حل میشه
   خوش باشید

 19. علی
  ۳۰٫ آذر, ۱۳۹۲ در ۹:۴۰ ب.ظ #

  سلام لطفا در مورد رفع مشکل connect to itunes to use push notifications راهنمایی کنید گوشی من آیفون ۳gs هست از ios 6.1.2 به ios 6.1.3 ریستور کردم که آخرین ورژن برای گوشه من هست موقعی که من نمیتونم به ورژنهای بالاتر ریستور کنم باید چکار کنم آیا میتونم دوباره با همین روشی که راهنمایی کردید ios 6.1.3 رو دوباره نصب کنم در ضمن فایل shsh هم ذخیره نکردم.
  با تشکر

  • اپلستان
   ۰۱٫ دی, ۱۳۹۲ در ۸:۳۹ ق.ظ #

   آیا آی فون شما لاک هست؟ یعنی با روش های نرم افزاری آنلاک شده است؟

   • علی
    ۰۱٫ دی, ۱۳۹۲ در ۸:۲۰ ب.ظ #

    بله آیفون من لاک هست قبل از آپگرید به ۶٫۱٫۳ در ورژن۶٫۱٫۲ با آنلاک نرم افزاری (ultrasn0w) باز کرده بودم در حال حاضر منتظر جلبریک ۶٫۱٫۳ هستم.

 20. علی
  ۰۱٫ دی, ۱۳۹۲ در ۹:۳۲ ق.ظ #

  بله لاک هست و در ios 6.1.2 آنلاک نرم افزاری بود که به ورژن ١.٣ آپگرید کردم و حالا منتظر جلبریک هستم

 21. parnian
  ۰۴٫ دی, ۱۳۹۲ در ۳:۳۷ ب.ظ #

  سلام خسته نباشید من به کمک احتیاج دارم من با ارور your purchase cannot be completed مواجه میشم چی کار کنم لطفا جواب بدیدممنون

 22. صدیق عمر (عثمانی)
  ۰۴٫ دی, ۱۳۹۲ در ۹:۰۲ ب.ظ #

  سلام
  من ایقون ۴اس دارم ای او اس ۷ را آبدیت کردم اما سرعت گوشی من کم شده است

 23. نادر کریمی
  ۰۴٫ دی, ۱۳۹۲ در ۹:۰۶ ب.ظ #

  سلام عرض میکنم
  میحوام سیدیه رو در ios 7 نصب کنم

 24. golibala
  ۰۵٫ دی, ۱۳۹۲ در ۴:۰۴ ب.ظ #

  سلام گوشیمو چند بار رمزشو اشتب زدم الان خاموش شد رو آرم اپل گیر میکنه چیکار کنم خواهش میکنم کمکم کنید ب آیتونز وصلش کردم وقتی ریستور رو میزنم ی چیزی میاد ک داره دانلود میشه تا نصف راه میره بعد این پیغام رو میده چیکارش کنم ینی

  there was a problem downloading the software for the
  iphone “iphone”.the network connection timed out.
  make sure your network settings are correct and your network
  connection is active. or try again later.
  راستی گوشیمم iphone 5
  آیپدم هم همین مشکلمو داره خواهشا عین سایتای دیگه نباشین سریع جواب بدین

 25. golibala
  ۰۵٫ دی, ۱۳۹۲ در ۶:۴۷ ب.ظ #

  چرا کسی جواب نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 26. محمود
  ۰۶٫ دی, ۱۳۹۲ در ۱۰:۴۱ ب.ظ #

  سلام من آیفون ۵ اس دارم، از طریق آیتونز برنامه دانلود کردم وقتی میخوام نصب کنم روی گوشی میگه باید اتورایز کنی، اتورایز میکنم مبگه ۱ کامپیوتر اتورایز شد اما موقع نصب دوباره میگه اتورایز نیست!!! جه کار باید بکنم :(

 27. davood
  ۰۸٫ دی, ۱۳۹۲ در ۲:۴۲ ق.ظ #

  گوشی من آیفون ۴s است که بعد از جیلبرگ دیگه دیوایسم روشن نمیشه
  بک آپ هم گرفتم میخوام ریستور کنم خواهش میکنم راهنمایی و کمکم کنید ممنونم

 28. poooooooooooooooooriya
  ۱۱٫ دی, ۱۳۹۲ در ۹:۵۹ ب.ظ #

  چرا سوال منو پاک کردید ؟؟؟؟؟؟ چیکا کنم بیس باند گوشیم درست شه iphone 5s نرم افزاری درست نشد چیکار کنم یکی نیست اینجا جواب بده یا یه ادرس تعمیرکار موبایل حرفهای به من بده اینجا که کسی بلد نیست جواب بده

 29. محمد
  ۱۲٫ دی, ۱۳۹۲ در ۴:۴۲ ب.ظ #

  اقا ارور۱۴ میده

 30. sina
  ۱۴٫ دی, ۱۳۹۲ در ۸:۳۵ ب.ظ #

  سلام.من آپدیت رو از سایتی خارج ایتون دانلود کردم و به صورت زیپ است و نمیدونم چجوری استفاده کنم.

 31. sina
  ۱۴٫ دی, ۱۳۹۲ در ۸:۳۹ ب.ظ #

  سلام.من آپدیت رو از سایتی خارج ایتون دانلود کردم و به صورت زیپ است و نمیدونم چجوری استفاده کنم

  • اپلستان
   ۱۵٫ دی, ۱۳۹۲ در ۹:۳۸ ق.ظ #

   روی فایل راست کلیک نمایید و zip را به ipsw تغییر دهید.

 32. پوریا
  ۱۶٫ دی, ۱۳۹۲ در ۴:۱۱ ب.ظ #

  سلام
  من داشتم گوشیمو اپدیت میکردم که بشه ۷٫۰٫۴ ولی وسط نصب ایتونز اروور داد و الان گوشیم بالا نمیاد و روی منوییی که عکس یه کابل و ایکون برنامه ایتونز هست گیر کرده
  باید چیکار کنم

 33. سپهر
  ۲۱٫ دی, ۱۳۹۲ در ۳:۴۱ ب.ظ #

  عالى بود مرسى

 34. setare
  ۲۳٫ دی, ۱۳۹۲ در ۲:۳۵ ق.ظ #

  سلام من گوشی رو ریستور کردم الان اومده که اپل آیدی قبلی رو وارد کن ولی من پسوردش رو ندارم چیکار کنم؟ با ۱۰ نوع اپل آیدی رفتم میگه نه فقط همون حتی با اکانت ایکلود هم رفتم بازم قبول نمیکنه و میگه همون! چیکار کنم؟ با آیتونزم میرم همینه!

 35. Moris
  ۲۳٫ دی, ۱۳۹۲ در ۸:۱۸ ب.ظ #

  سلام برای من وسط ریستور گیر کرده نمی دونم چی کار کنم هیچ اروری هم نمیده ممنون میشم راهنماییم کنید در ریکاوری مد هم هست.

 36. علیرضا
  ۲۴٫ دی, ۱۳۹۲ در ۶:۱۷ ب.ظ #

  کدخطای ۱۰۰۹ برای چی است با تشکر

 37. setare
  ۲۴٫ دی, ۱۳۹۲ در ۸:۵۹ ب.ظ #

  من آیفن رو ریستور کردم حالا گوشی دیگه بالا نمیاد میگه اپل آیدی و پسورد را وارد کن من اپل آیدی رو دارم پسورد ندارم چون این گوشی رو ۲ سال خریدم و از اول این اپل آیدی روش بوده! هرچی به ایمیل طرف ایمیل میزنم جواب نمیده! ۱۰ بار ریستور کردم هرچی آپل آیدی میزنم نمیره میگه فقط همون تورو خدا بگید چیکار کنم؟

 38. سعید
  ۲۶٫ دی, ۱۳۹۲ در ۷:۱۳ ق.ظ #

  من ios 7.0.4 نصب کردم و از وقتی که نصب کردم کدهای شارژ که با * و # کار می کنند مثلان *۱۴۰*۱۱# که موجودی همراه اول رو نشون میده به عنوان شماره می شناسه و اجرا نمی شه. لطفا راهنمایی کنید.

 39. علی
  ۲۶٫ دی, ۱۳۹۲ در ۱۰:۵۹ ق.ظ #

  سلام ممنون عالی ومفیدبود

 40. ashoore
  ۰۱٫ بهمن, ۱۳۹۲ در ۳:۵۱ ب.ظ #

  سلام من گوشیموگم کرده بودم وحالاپس از۶ماه پیداکردم وهیج یک ازپسورد واپل ایدی وحات میلم هیچ کدام یادم نمییاد حالا چه کارکنم هرجاپرسیدم همه گفتند کاری نمیشه کرد گوشیم ایفونه.اگرکسی میدونه کمکم کنه.

 41. حمید
  ۰۵٫ بهمن, ۱۳۹۲ در ۳:۵۹ ب.ظ #

  با سلام
  من ipad 1 سیم کارت خور دارم روش ios 5 هستش
  در حال حاضر هرچس سم کارتم و مگذارم توش انتن مد دهد اما هیچ ایکونی از شماره گیری نداره و هرچی شماره خودم می گیرم بوق اشغال می زنه
  لطفا راهنمایی کنید

 42. امید
  ۱۵٫ بهمن, ۱۳۹۲ در ۱۱:۵۳ ق.ظ #

  سلام و وقت بخیر
  ببخشد من کامپیوتر خودم را Authorize کردم ولی بازم خطای this computer is not authorized رو می ده ، حتی همون لحظه هم دوباره Authorize می کنم و پیغام انجام شدنش رو هم می ده ولی بازم همون error رو می ده ، ممنون می شم راهنماییم کنید ، مرسی

  • mohamad
   ۰۲٫ اسفند, ۱۳۹۲ در ۱۱:۵۵ ب.ظ #

   یااز اپل ایدیت بیشتر پنج کامپیوتر استفاده کردی یا اشتباه وارد میکنی

 43. amir
  ۲۰٫ بهمن, ۱۳۹۲ در ۱۱:۳۱ ق.ظ #

  سلام و درود به شما من یه آیپد۲ دارم و عموم اینو از نروژ آورده برام برنامه و بازی هاش کار میکرد اما بعد از چند مدت هیچ یک از برنامه و بازی هاشو اجرا نمیکنه و وقتی میخوام بازی یا یرنامه دانلود کنم میگه اپل آیدی بده و وقتی پسورد اپل آیدی رو میدم بعد از چند دقیقه مینویسه
  connot connected to iTunse store
  ترو خدا کمک کنید
  computer.hacking@yahoo.co.uk
  این ایمیل منه

 44. صابر
  ۲۳٫ بهمن, ۱۳۹۲ در ۹:۴۱ ب.ظ #

  مشکل من اینست که چگوته بدانم که کدام فریم ویر برای آیفون من مناسب است چون آیفون من سابقه است یعنی نمی دانم که کدام مدل آیفو است والان هم به سبب اینکه چند بار پیاپی رمز اشتباه وارد کرده ام disabledشده است لطفآ رهنمایی ام کنید از لطف تان بعید نخواهد بود!!!!!!!!

 45. صابر
  ۲۳٫ بهمن, ۱۳۹۲ در ۱۰:۰۴ ب.ظ #

  آیفونم را از خارج برایم تحفه آورده اند اما سیم کارت را قبول نمی کند

  • اپلستان
   ۲۴٫ بهمن, ۱۳۹۲ در ۱۰:۰۷ ب.ظ #

   باید با دانستن اپراتوری که آی فون با خدمات آن اپراتور عرضه شده نسبت به آنلاک کردن آن اقدام نمایید.

 46. soheil
  ۲۵٫ بهمن, ۱۳۹۲ در ۱۲:۵۰ ب.ظ #

  سلام من یه iphone 4s دارم که کار کرده خریدم البته از انگلیس اوردن خریدم بعد الان به مشکل اپل ای دی بر خوردم همون اپل ای دی که قبلان بهش دادن میخواد نمیدونم باید چیکار کنم لطفا کمک کنید.

  • اپلستان
   ۲۵٫ بهمن, ۱۳۹۲ در ۲:۴۶ ب.ظ #

   از قسمت Settings>iTunes and App Store اپل آی دی قبلی را Sign Out و با اپل آی دی خود Sign In کنید.

 47. مینا
  ۲۶٫ بهمن, ۱۳۹۲ در ۳:۲۷ ب.ظ #

  salam man ye goshie 4s daram chand roozie ke goshim wifi ro nemishnase nemidonam chetor ye dafe in injor shode wimax hasto system amel ios 7i mamnonam

 48. مینا
  ۲۶٫ بهمن, ۱۳۹۲ در ۴:۱۴ ب.ظ #

  سلام من یه iphone 4s دارم که چند روزه wifi رو نمی شناسه اینترنتم wimax سیستم عامل گوشی ios 7i البته reset network کردم که متاسفانه جواب نداد ممنون میشم اگه کمک بکنید

 49. مینا
  ۲۷٫ بهمن, ۱۳۹۲ در ۱۱:۴۴ ب.ظ #

  ترو خدا یکی جواب بده دارم دیوانه می شم

 50. mohamad
  ۰۲٫ اسفند, ۱۳۹۲ در ۱۱:۴۱ ب.ظ #

  سلام برنامه آیتونز گوشی من را قبول نمیکنه نمیتونم برنامهای دانلود شده را منتقل کنم ولی رو گوشیهای دیکه میشه لطفا راهنمای کنید

 51. abolfazl
  ۱۸٫ اسفند, ۱۳۹۲ در ۱۱:۱۰ ب.ظ #

  salam.man iphone5s darm khamosh shode va dige roshan nashod

  • ماه
   ۱۸٫ فروردین, ۱۳۹۳ در ۱۱:۰۲ ق.ظ #

   دکمه بالا و پایین گوشی رو به مدت چند ثانیه بگیرید حتما درست میشه

 52. پیام
  ۲۳٫ اسفند, ۱۳۹۲ در ۱۲:۱۹ ق.ظ #

  سلام.خسته نباشید.
  من ی ۳GSدارم.IOS4.1.بهIOS6.1.6ارتقا دادم اما الان در قسمت پایانی انتن نمده که کار به اتمام برسه.حتی ریست کردم وسیم رو عوض کردم.اینم باید بگم خدمت شما که گوشی جیلبرک بود.بی زحمت راهنمایی کنید..
  ممنون

 53. ali mosalla
  ۲۴٫ اسفند, ۱۳۹۲ در ۱:۳۱ ب.ظ #

  سلام من یه ipad 2 دارم ۷٫۱ را ریستور کردم در همان صفحه بعد ار چک کردن سیم کارت می نویسه replacement needed و در همین صفحه می ماند

 54. babak
  ۰۳٫ فروردین, ۱۳۹۳ در ۸:۱۴ ق.ظ #

  آی پد ۱ را ریستور کردم روی پیغام could not activate ipad مونده چجوری درست کنم مرسی

 55. Pedram
  ۱۱٫ فروردین, ۱۳۹۳ در ۶:۴۸ ب.ظ #

  salam man ios 5.1.1 daram age az tarigh khod ipad b ios7 updatesh konam tamami file ham delet mishe?

 56. ماه
  ۱۸٫ فروردین, ۱۳۹۳ در ۱۱:۰۶ ق.ظ #

  سلام لطفا جهت رفع مشکل این پیغام من رو راهنمایی بفرمایید متشکرم

  connect to iTunes to use push notifications

دیدگاه خود را بگذارید. (دیدگاه شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد٬ همچنین دیدگاه خود را فقط به صورت پارسی تایپ نمایید)

نام : (ضروری)

پست الکترونیکی : (ضروری)

وبسایت :