راهنمای ریستور به همراه راه حل کد خطاهای احتمالی

در این پست آموزش صحیح ریستور و نکات مربوط به آنرا خواهید آموخت ما روش استاندارد و تایید شده استفاده از آی تونز را توضیح می دهیم و کاری به برنامه های آشغال چینی مثل PC Suite نداریم. بیاید از  روش درست اینکار را انجام دهید.

۱- قبل از هر چیز این نکته را بدانید که همیشه فقط امکان ریستور به آخرین نسخه فیرم ویر منتشر شده از سوی اپل را دارید که در حال حاضر ۵.۱.۱ است پس شما نمی توانید به ۵ ریستور کنید. این قانون اپل است و شما نمی توانید از آن سرپیچی کنید مگر آنکه SHSH دستگاه خود را روی فیرم های قبلی ذخیره و به سیدیا منتقل کرده باشید. در غیر اینصروت به هیچ وجه امکان دانگرید یعنی ریستور به فیرم ویرهای پایین تر نیست فقط و فقط آخرین نسخه فیرم ویر منتشر شده!

۲- برای ریستور همیشه از آخرین نسخه آی تونز استفاده کنید. هر زمان که می خواهید برای اطلاع و یا دانلود آخرین نسخه آی تونز به آدرس http://apple.com/itunes مراجعه کنید. (در حال حاضر آخرین نسخه آی تونز ۱۰.۵.۳ است)

۳- بعد از دانلود و نصب آخرین نسخه آی تونز٬ کامپیوتر شما باید با اپل آی دی شما Authorize شده باشد. برای اینکار می بایست اول از همه یک اپل آی دی داشته باشید با کلیک بر روی لینک http://www.applestan.com/archives/3481 می توانید راهنمای ساخت اپل آی دی رایگان را مشاهده کنید. بعد از ساخت اپل آی دی برنامه آی تونز خود را باز کنید و از منوی Store گزینه Authorize this computer را انتخاب کنید و اپل آی دی و پسورد خود را وارد کنید و صبر کنید تا پیغام موفقیت آمیز بودن Authorize نمایش داده شود در این مرحله کامپیوتر شما باید به اینترنت متصل باشد.

۴- بعد از Authorize کردن کامپیوتر اگر دستگاه خود را با کابل به کامپیوتر وصل کنید و دستگاه را با آی تونز سینک کنید و اپل آی دی که برنامه های خود را با آن روی دستگاه ریخته اید با اپل آی دی که کامپیوتر خود را با آن Authorize کرده اید یکی نباشد تمامی برنامه های شما پاک خواهد شد. اما اگر هر دو اپل آی دی (یعنی اپل آی دی دستگاه و کامپیوتر Authorize شده یکی باشد) برنامه آی تونز گزینه Transfer را به شما نمایش خواهد داد تا برنامه ها به Library آی تونز منتقل شود. حالا اگر باز هم برنامه ها پاک شد روی Library آی تونز برنامه ها را خواهید داشت.

۵- حالا باید از دستگاه خود بکاپ بگیرید. برای اینکار دستگاه خود را با کابل USB به کامپیوتر وصل کنید. روی نام آن کلیک راست نمایید و گزینه Backup را انتخاب کنید و صبر کنید تا عملیات بکاپ با موفقیت انجام شود. مراحل در نوار بالایی در آی تونز نمایش داده می شد. که بعد از اتمام آن نواررفته و لوگوی اپل جای آن می آید. (هرچند که بعد از هر بار اتصال دستگاه برنامه آی تونز یک بکاپ خودکار از دستگاه می گیرد اما باز شما ٬ خودتان این کار را انجام دهید)

۶- حالا نسخه فیرم ویر مورد نظر خود را از لینک زیر دانلود نمایید. (توجه کنید در ویندوز پسوند فایل به zip تغییر می کند بعد از دانلود در ویندوز روی فایل کلیک راست نمایید و گزینه Rename را انتخاب کنید و zip. را به ipsw. تغییر دهید.)

http://applestan.com/dc

۷- بعد از دانلود نسخه فیرم ویر مورد نظر خود در حالیکه دستگاه شما با کابل به کامپیوتر وصل است اگر در ویندوز هستید کلیدShift و اگر در مک هستید کلید alt را از روی کیبورد نگهدارید و روی گزینه Restore  بزنید حالا در پنجره باز شده نسخه فیرم ویری که دانلود کرده اید را انتخاب کنید و Open را بزنید حالا صبر کنید تا عملیات ریستور آغاز و به اتمام برسد. (نکته در تمامی مراحل می بایست کامپیوتر شما به اینترنت متصل باشد زیرا برنامه آی تونز برای تایید سعی می کند به سرور اپل متصل شود.)

۸- بعد از اتمام ریستور در نسخه ۵ به بالا می بایست تنظیمات اولیه را بر روی همان دستگاه خود انجام دهید. این مراحل بسیار ساده است به ترتیب پیش روید تا مراحل به پایان برسد.

۹- بعد از عملیات ریستور و انجام تنظیمات مرحله ۸ در اولین تشخیص دستگاه شما توسط آی تونز٬ برنامه آی تونز دو گزینه را نمایش می دهد یکی انتخاب نام جدید برای دستگاه و عملیاتی که دستگاه بصورت کاملا جدید بالا بیاید و گزینه دوم بازگرداندن آخرین بکاپ که همراه با تاریخ نمایش داده می شود یکی را انتخاب کنید و صبر کنید تا عملیات های مورد نیاز توسط آی تونز انجام گیرد.

(نکته: اگر قبل از ریستور دستگاه شما جیلبریک شده بود و برنامه های کرک شده را روی آن ریخته بودید و بعد بکاپ گرفته اید بعد از ریستور برنامه های کرک شده قبلی بازگردانده نخواهند شد مگر آنکه بعد از ریستور دستگاه خود را دوباره جیلبریک کنید برنامه App Sync را از روی سیدیا نصب کنید و سپس اقدام به بازگرداندن بکاپ کنید که در این حالت برنامه های کرک شده قبل از ریستور هم روی دستگاه شما بازگردانده خواهند شد.)

تبریک می گوییم عملیات ریستور و بازگرداندن بکاپ با موفقیت انجام شده است. برای آموزش نحوه نصب برنامه  روی دستگاه خود روی لینک زیر کلیک کنید.

http://www.applestan.com/archives/7056

کدهای خطایی که شاید در هنگام ریستور با آنها مواجه شوید.

کد ۳۱۹۴: این کد زمانی نمایش داده می شود که نسخه فیرم ویر شما درست نباشد٬ نسخه فیرم ویر شما درست دانلود نشده باشد٬ به آخرین نسخه ریستور نمی کنید٬ سرور اپل فیرم ویر را تایید نمی کند و مواردی از این قبیل:

راه حل: ۱- چک کنید که نسخه فیرم ویری که دانلود کرده اید آخرین نسخه منتشر شده از سوی اپل باشد (برای مثال در حال حاضر آخرین نسخه ۵.۰.۱ است بنابراین اگر شما نسخه ۵ را بخواهید ریستور کنید این کد خطا را مشاهده می کنید) ۲- چک کنید حتما فیرم ویر مربوط به دستگاه خود را دانلود کرده باشید برای مثال فیرم ویر ۵.۰.۱ آی پد۲ وای فای با نسخه ۵.۰.۱ آی پد۲ 3G که به GSM معروف است فرق می کند. ۳- حتما چک کنید که آخرین نسخه آی تونز را دانلود و نصب کرده باشید زیرا نسخه های پایین تر نسخه های iOS بالاتر را ریستور نمی کنند و در نهایت چک کنید که حتما فیرم را درست و سالم دانلود کرده اید برای اینکار حجم دانلود را با حجم فایل چک کنید. همچنین  با برنامه redsn0w دستگاه خود را به Pwned DFU ببرید برای اینکار برنامه Redsn0w را با کلیک بر روی لینک زیر دانلود کنید گزینه Extras را انتخاب و سپس Pwned DFU را کلیک کنید و مراحل را انجام دهید تا دستگاه به DFU رفته و سپس دوباره ریستور را امتحان کنید.

کد ۱۶۰۰ یا ۱۶۰۱ یا ۱۶۰۲: این کد زمانی رخ می دهد که فایل های سیستمی دستگاه دچار مشکل شده باشند و یا قصد ریستور به یک فیرم ویر کاستوم بخصوص برای آی فون های لاک را دارید.

راه حل: ۱- چک کنید حتما آخرین نسخه آی تونز را نصب کرده باشید. برای اینکار به آدرس http://apple.com/itunes بروید. ۲- یکبار دستگاه خود را Reset کنید برای اینکار از روی دستگاه Settings–>General–>Reset و سپس Reset All Settings را بزنید و دوباره برای ریستور اقدام کنید اگر باز این ارور را دریافت کردید با برنامه redsn0w دستگاه خود را به Pwned DFU ببرید برای اینکار برنامه Redsn0w را با کلیک بر روی لینک زیر دانلود کنید گزینه Extras را انتخاب و سپس Pwned DFU را کلیک کنید و مراحل را انجام دهید تا دستگاه به DFU رفته و سپس دوباره ریستور را امتحان کنید.

دانلود نسخه مک برنامه    Redsn0w: http://hipfile.com/mpad6gfprzr2/redsn0w_mac_0.9.10b4.zip.html

دانلود نسخه ویندوز برنامه Redsn0w: http://hipfile.com/p0y0y1b2zo14/redsn0w_win_0.9.10b4.zip.html

کد ۲۱: این خطا زمانی رخ می دهد که یکی از فاکتورهای مهم در هنگام ریستور از سوی سرور اپل تایید نمی شود.

راه حل: ۱- چک کنید حتما آخرین نسخه آی تونز را نصب کرده باشید. برای اینکار به آدرس http://apple.com/itunes بروید. ۲- یکبار دستگاه خود را Reset کنید برای اینکار از روی دستگاه Settings–>General–>Reset و سپس Reset All Settings را بزنید و دوباره برای ریستور اقدام کنید اگر باز این ارور را دریافت کردید با برنامه redsn0w دستگاه خود را به Pwned DFU ببرید برای اینکار برنامه Redsn0w را با کلیک بر روی لینک زیر دانلود کنید گزینه Extras را انتخاب و سپس Pwned DFU را کلیک کنید و مراحل را انجام دهید تا دستگاه به DFU رفته و سپس دوباره ریستور را امتحان کنید. باز اگر موفق به ریستور نشدید یکبار برنامه آی تونز را حذف کنید و دوباره آنرا نصب کنید و یکبار کامپیوتر خود را منوی Store گزینه Deauthorize this computer ٬ Desauthorize کنید و دوباره از همان منو گزینه Authorize را زده و با همان اپل آی دی Authorize کنید سپس از منوی Store گزینه Sign in را زده و با اپل آی دی خود sign in نمایید و دوباره عملیات ریستور را انجام دهید.

**‌ در صورت بروز هرگونه مشکل و یا مشاهده کد خطای جدید در بخش کامنت ها آنرا با ما در میان بگذارید. **


تبلیغات متنی

تهیه شده توسط تیم تحریریه اپلستان

تاریخ شروع فعالیت اپلستان : خرداد ۱۳۸۸

در مجموع 2600 مطلب در اپلستان منتشر شده است.

youtube instagram

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , ,

536 دیدگاه برای “راهنمای ریستور به همراه راه حل کد خطاهای احتمالی”

 1. میر حسین
  ۰۷. مرداد, ۱۳۹۲ در ۱:۵۰ ب.ظ #

  سلام من بعد از نصب ویندوز7 در رایانه ام نه می تونم به اینترنت وصل شوم و هم صدای رایانه ام قطع شده است لطفا راهنمایی ام کنید ممنون

 2. شهرام
  ۰۸. مرداد, ۱۳۹۲ در ۱۲:۲۰ ق.ظ #

  در مورد error 1403 دو تا كامنت بالاتر سوال كردم جواب نداديد تو رو خدا راهنمايي كنيد گوشي با سيم كارت at&t لاك هستش ولي آپديت نميشه

 3. mohammad reza
  ۱۵. مرداد, ۱۳۹۲ در ۱۰:۴۰ ق.ظ #

  salam va khaste nabashid
  moteasefaene dastgahe ipod touche 4g man na restor mishe na inke erase mishe
  nemidounam bayad chikaresh konam
  faghat mishe tanzimatesh ro be halate karkhone bar migardoune
  vali vaghti erase all content and setting ro mizanam dastgah hang mikone va hich kari anjam nemide lotfan rahnamaeem konid alan chand vaghte ke aslan nemitounam az dastgaham estefade konam
  mersi az lotfetoun

 4. مهرآفرین
  ۱۶. شهریور, ۱۳۹۲ در ۱۰:۴۵ ب.ظ #

  آقا من ریستور کردم به ورژن جدید ، کلا برنامه هایی که دانلود کردم ناتیفیکیشن نمیدن ! ارورش اینه : Connect to iTunes to use push notification

  ناتیفیکیشن این برنامه هارو تو ستینگز فعال کردم ولی این ارورو میده . لطفا میشم کمک کنید

 5. نرگس
  ۲۹. شهریور, ۱۳۹۲ در ۴:۱۲ ق.ظ #

  Connect to iTunes to use push notification

  سلام منم با این خطا حین اجرای هر برنامه ای تو گوشیم مواجه میشم گوشی رو به حالت کارخانه بردم ولی بازم همین پیغامو میده از طریق آی تونس هم ریستور کردم ولی بازم ….

  لطفا اگه بلدید راهنماییم کنید.
  ممنون

 6. vahid
  ۰۹. مهر, ۱۳۹۲ در ۱۲:۴۱ ب.ظ #

  salam,doostan male man error e 3014 mide
  alanam mobilam kamel az kar oftade faghat too safash minevise b itune vasl konam,vali moghe restor vaghti minevise verifying firmware dge ghat mishe o errore 3014 mide:(
  apple supporto ziro roo kardam vali chizi dastgirma nashod:(
  lodfan komakam koniiin
  merc
  rasti modeleh iphone 4 gsm hastesh
  ;-)

 7. reyhane
  ۱۲. مهر, ۱۳۹۲ در ۱۰:۲۸ ق.ظ #

  سلام
  من اومدم که گوشیم رو از قسمت ستیننگ به ios7 تبدیل کنم نمیدونستم که گوشی نباید جیلبریک باشه
  الان گوشیم خاموش شده و میگه وصل کنید به ایتیونز
  خواهش میکنم کمکم کنید
  چیکار کنم

  • اپلستان
   ۱۲. مهر, ۱۳۹۲ در ۱۰:۴۳ ق.ظ #

   تنها راه ریستور کامل است که در این صورت اطلاعات شما همگی پاک خواهند شد البته اگر پیش از این از دستگاه بکاپ تهیه کرده باشید می توانید بکاپ خود را بازگردانده و اطلاعات را برگردانید.

 8. arman
  ۱۹. مهر, ۱۳۹۲ در ۱۱:۴۴ ب.ظ #

  سلام من گوشیم ایفون 3gsرفتم توبرنامه سیدیا یکی ازبرنامه هارو رموو یاهمون پاک کردم گوشی ریستات شد وقتی بالا اومد انتن گوشیم رو از دست دادم لطفا راهنماییم کنید چکار کنم انتن گوشیم برگرده ممنون میشم

 9. maziyar
  ۲۹. مهر, ۱۳۹۲ در ۵:۰۸ ب.ظ #

  سلام
  من ایفون 5 دارم و دادم جایی برنامه ریختن . حالا که گوشیمو ریستور کردم موقع اکتیو کردن از من اپل ای دی و پسورد میخواد تا اکتیو بشه ومنم اینو ندارم به طرفم دسترسی ندارم . لطفا راهنمایی کنید . متشکرم

  • iFarhad
   ۲۰. دی, ۱۳۹۲ در ۶:۵۵ ب.ظ #

   سلام دوست من تنها کاری میتونی بکنی اینه که یه اپل آیدی بسازی و با اپل آیدی خودت گوشیتو بیاری بالا
   خوش باشی

   • vedi
    ۰۹. بهمن, ۱۳۹۲ در ۱:۰۴ ب.ظ #

    آقا این کار رو نمی کنه.فقط و فقط اون اپل آی دی را می خاد.نمی تونی تغییرش بدی.منم این مشکل رو دارم.

 10. مهرداد
  ۱۷. آبان, ۱۳۹۲ در ۹:۰۸ ب.ظ #

  گوشی من 2 روزه انتن نمیده و تو حالت ریسرج مونده حتی سیم کارت هم که خارج میکنم حتی اخطار نداشتن سیم کارت نمیده

  • اپلستان
   ۱۷. آبان, ۱۳۹۲ در ۹:۱۱ ب.ظ #

   یکبار دستگاه را خاموش و روشن کنید.

   • مهرداد
    ۱۷. آبان, ۱۳۹۲ در ۹:۲۱ ب.ظ #

    جند بار این کار رو انجام دادو ولی باز هم تو همون حالت است ورژن 6.1.2 است بک آپ هم گرفتم ولی تو موقع ریستور کردن ارور میده میگه نمیتونم از کامپیوتر فایل رو بردارم

    • اپلستان
     ۱۷. آبان, ۱۳۹۲ در ۱۰:۴۲ ب.ظ #

     با عرضه iOS 7 دیگه نمی تونید به نسخه های قبلی ریستور کنید.

 11. مسعود
  ۲۱. آبان, ۱۳۹۲ در ۱۱:۵۰ ب.ظ #

  سلام نسخه آی او اس روی گوشیم 7.0.3 بود همون ورژن رو دانلود کردم و اومدم ریستور کنم تا بلکه یکم سرعت بهتره بشه شیفت رو گرفتم اومدم ریستور زدم و گوشی خاموش شد بعد اومد شروع کرد ویندوز درایور گوشی رو نصب کنه ولی نتونست ریکاوری مود رو نصب کنه و آیتونز نشناخت گوشی رو و الان گوشیم روشنه و میگه بزنش به آیتونز :(
  دکمه پاور با دکمه هوم رو نگه داشتم خاموشش روشن کردم ولی بازم میاد میگه بزن به آیتونز
  چکار کنم کمک کنید :(

  • yaasiii
   ۲۲. آذر, ۱۳۹۳ در ۱:۱۴ ق.ظ #

   شاید رمزتون را بیش از 9 بار اشتباه زدید.چون من هم رمز مال خودمو 9 بار اشتباه زدم،کفت باید وصلش کنم به ایتیونز ولی اگر بدید بیرون براتون درستش می کنند.

 12. leila
  ۲۷. آبان, ۱۳۹۲ در ۴:۴۴ ب.ظ #

  با سلام
  من آيفون5 دارم.شب كار ميكرد اما صبح كه اومدم استفاده كنم تاچ اسكرينش كار نميكرد.ريست با دگمه home/sleep-wake up انجام دادم اما هيچ اتفاق جديد رخ نميده به نظر شما بايد با آيتيونز و وصل كردن به كامپيوتر ريست كنم؟ لطفاً راهنمايي بفرماييد.

 13. hamid
  ۲۰. آذر, ۱۳۹۲ در ۵:۱۸ ب.ظ #

  سلام من كامپيوترم رو اوتورايز كردم ولي وقتي ميخام اپ هاي دانلود شده روي سيستم رو به گوشي منتقل كنم ميگه بايد اوتورايز كني دوباره اوتورايز ميكنم ميگه اين سيستم اوتورايز شده است ولي نميتونم اپ رو كپي كنم چون ميگه اتورايز نشده ممنون ميشم راهنمايي كنيد

 14. محمد
  ۲۳. آذر, ۱۳۹۲ در ۲:۵۹ ق.ظ #

  the iphone software apdate server could not be contacted
  سلام من میخوام ریستور کنم ولی موقع اتصال گوشی به کامپیور اورور بالا رو میده چیکار کنم؟؟/

 15. رحیمی فراهی
  ۲۳. آذر, ۱۳۹۲ در ۱۱:۵۸ ب.ظ #

  گوشیم کل برنامه اش قطع شده است وروی صفحه آن نوشته میشود security codeچکار کنم ممنون میشم که راهنمایی کنید

 16. رضا
  ۲۶. آذر, ۱۳۹۲ در ۱۱:۳۶ ب.ظ #

  با سلام من گوشی 4 16 دارم تقریبا 20 روزی هست که ios 7 رو نصب کردسرعت گوشی کم شده بود و لی مهم نبود تا این یک ساعت پیش گوشیم خاموش شد و دیگه روشن نمیشه لطفا راهنماییم کنید ممنون

  • ماه
   ۱۸. فروردین, ۱۳۹۳ در ۱۰:۲۴ ق.ظ #

   برای من هم 2 /3 بار این اتفاق افتاده راه حلش اینه که دکمه بالای گوشی ودکمه پایین رو با هم چند ثانیه بگیرید حتما درست میشه

 17. Nazgol
  ۲۹. آذر, ۱۳۹۲ در ۱۲:۰۲ ق.ظ #

  Salam toro khoda be soalam javab bedin daram ba ipadam kar mikonam ke yeho mizane eroor code:1009 khahesh mikonam javab bedid

 18. Nazgol
  ۲۹. آذر, ۱۳۹۲ در ۱۰:۲۱ ق.ظ #

  سلام تورو خدا به پرسشم پاسخ بديد دارم با آيپدم كار ميكنم كه يهو ميزنه error code:1009 خواهشا پاسخ بديد

  • اپلستان
   ۲۹. آذر, ۱۳۹۲ در ۹:۲۹ ب.ظ #

   اپل به آی پی ایران سرویس نمی دهد از وی np استفاده کنید.

  • iFarhad
   ۲۰. دی, ۱۳۹۲ در ۷:۰۰ ب.ظ #

   سلام
   اشکال از سروریه که شما ازش اینترنت میگیر ید
   یه اکانت وی p ان تهیه کنید ست کنید رو دستگاهتون مشکل حل میشه
   خوش باشید

 19. علی
  ۳۰. آذر, ۱۳۹۲ در ۹:۴۰ ب.ظ #

  سلام لطفا در مورد رفع مشکل connect to itunes to use push notifications راهنمایی کنید گوشی من آیفون 3gs هست از ios 6.1.2 به ios 6.1.3 ریستور کردم که آخرین ورژن برای گوشه من هست موقعی که من نمیتونم به ورژنهای بالاتر ریستور کنم باید چکار کنم آیا میتونم دوباره با همین روشی که راهنمایی کردید ios 6.1.3 رو دوباره نصب کنم در ضمن فایل shsh هم ذخیره نکردم.
  با تشکر

  • اپلستان
   ۰۱. دی, ۱۳۹۲ در ۸:۳۹ ق.ظ #

   آیا آی فون شما لاک هست؟ یعنی با روش های نرم افزاری آنلاک شده است؟

   • علی
    ۰۱. دی, ۱۳۹۲ در ۸:۲۰ ب.ظ #

    بله آیفون من لاک هست قبل از آپگرید به 6.1.3 در ورژن6.1.2 با آنلاک نرم افزاری (ultrasn0w) باز کرده بودم در حال حاضر منتظر جلبریک 6.1.3 هستم.

 20. علي
  ۰۱. دی, ۱۳۹۲ در ۹:۳۲ ق.ظ #

  بله لاك هست و در ios 6.1.2 آنلاك نرم افزاري بود كه به ورژن ١.٣ آپگريد كردم و حالا منتظر جلبريك هستم

 21. parnian
  ۰۴. دی, ۱۳۹۲ در ۳:۳۷ ب.ظ #

  سلام خسته نباشید من به کمک احتیاج دارم من با ارور your purchase cannot be completed مواجه میشم چی کار کنم لطفا جواب بدیدممنون

 22. صدیق عمر (عثمانی)
  ۰۴. دی, ۱۳۹۲ در ۹:۰۲ ب.ظ #

  سلام
  من ایقون 4اس دارم ای او اس 7 را آبدیت کردم اما سرعت گوشی من کم شده است

 23. نادر کریمی
  ۰۴. دی, ۱۳۹۲ در ۹:۰۶ ب.ظ #

  سلام عرض میکنم
  میحوام سیدیه رو در ios 7 نصب کنم

 24. golibala
  ۰۵. دی, ۱۳۹۲ در ۴:۰۴ ب.ظ #

  سلام گوشیمو چند بار رمزشو اشتب زدم الان خاموش شد رو آرم اپل گیر میکنه چیکار کنم خواهش میکنم کمکم کنید ب آیتونز وصلش کردم وقتی ریستور رو میزنم ی چیزی میاد ک داره دانلود میشه تا نصف راه میره بعد این پیغام رو میده چیکارش کنم ینی

  there was a problem downloading the software for the
  iphone “iphone”.the network connection timed out.
  make sure your network settings are correct and your network
  connection is active. or try again later.
  راستی گوشیمم iphone 5
  آیپدم هم همین مشکلمو داره خواهشا عین سایتای دیگه نباشین سریع جواب بدین

 25. golibala
  ۰۵. دی, ۱۳۹۲ در ۶:۴۷ ب.ظ #

  چرا کسی جواب نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 26. محمود
  ۰۶. دی, ۱۳۹۲ در ۱۰:۴۱ ب.ظ #

  سلام من آیفون 5 اس دارم، از طریق آیتونز برنامه دانلود کردم وقتی میخوام نصب کنم روی گوشی میگه باید اتورایز کنی، اتورایز میکنم مبگه 1 کامپیوتر اتورایز شد اما موقع نصب دوباره میگه اتورایز نیست!!! جه کار باید بکنم :(

 27. davood
  ۰۸. دی, ۱۳۹۲ در ۲:۴۲ ق.ظ #

  گوشی من آیفون 4s است که بعد از جیلبرگ دیگه دیوایسم روشن نمیشه
  بک آپ هم گرفتم میخوام ریستور کنم خواهش میکنم راهنمایی و کمکم کنید ممنونم

 28. poooooooooooooooooriya
  ۱۱. دی, ۱۳۹۲ در ۹:۵۹ ب.ظ #

  چرا سوال منو پاک کردید ؟؟؟؟؟؟ چیکا کنم بیس باند گوشیم درست شه iphone 5s نرم افزاری درست نشد چیکار کنم یکی نیست اینجا جواب بده یا یه ادرس تعمیرکار موبایل حرفهای به من بده اینجا که کسی بلد نیست جواب بده

 29. محمد
  ۱۲. دی, ۱۳۹۲ در ۴:۴۲ ب.ظ #

  اقا ارور14 میده

 30. sina
  ۱۴. دی, ۱۳۹۲ در ۸:۳۵ ب.ظ #

  سلام.من آپدیت رو از سایتی خارج ایتون دانلود کردم و به صورت زیپ است و نمیدونم چجوری استفاده کنم.

 31. sina
  ۱۴. دی, ۱۳۹۲ در ۸:۳۹ ب.ظ #

  سلام.من آپدیت رو از سایتی خارج ایتون دانلود کردم و به صورت زیپ است و نمیدونم چجوری استفاده کنم

  • اپلستان
   ۱۵. دی, ۱۳۹۲ در ۹:۳۸ ق.ظ #

   روی فایل راست کلیک نمایید و zip را به ipsw تغییر دهید.

 32. پوریا
  ۱۶. دی, ۱۳۹۲ در ۴:۱۱ ب.ظ #

  سلام
  من داشتم گوشیمو اپدیت میکردم که بشه 7.0.4 ولی وسط نصب ایتونز اروور داد و الان گوشیم بالا نمیاد و روی منوییی که عکس یه کابل و ایکون برنامه ایتونز هست گیر کرده
  باید چیکار کنم

  • جمشيد
   ۱۲. تیر, ۱۳۹۳ در ۵:۳۰ ب.ظ #

   گوشي 4s من هم الان در حال اپديت بود كه اينجوري شد، لطفا راهنمايي كنيد

 33. سپهر
  ۲۱. دی, ۱۳۹۲ در ۳:۴۱ ب.ظ #

  عالى بود مرسى

 34. setare
  ۲۳. دی, ۱۳۹۲ در ۲:۳۵ ق.ظ #

  سلام من گوشی رو ریستور کردم الان اومده که اپل آیدی قبلی رو وارد کن ولی من پسوردش رو ندارم چیکار کنم؟ با 10 نوع اپل آیدی رفتم میگه نه فقط همون حتی با اکانت ایکلود هم رفتم بازم قبول نمیکنه و میگه همون! چیکار کنم؟ با آیتونزم میرم همینه!

 35. Moris
  ۲۳. دی, ۱۳۹۲ در ۸:۱۸ ب.ظ #

  سلام براي من وسط ريستور گير كرده نمي دونم چي كار كنم هيچ اروري هم نميده ممنون ميشم راهنماييم كنيد در ريكاوري مد هم هست.

 36. علیرضا
  ۲۴. دی, ۱۳۹۲ در ۶:۱۷ ب.ظ #

  کدخطای 1009 برای چی است با تشکر

 37. setare
  ۲۴. دی, ۱۳۹۲ در ۸:۵۹ ب.ظ #

  من آیفن رو ریستور کردم حالا گوشی دیگه بالا نمیاد میگه اپل آیدی و پسورد را وارد کن من اپل آیدی رو دارم پسورد ندارم چون این گوشی رو 2 سال خریدم و از اول این اپل آیدی روش بوده! هرچی به ایمیل طرف ایمیل میزنم جواب نمیده! 10 بار ریستور کردم هرچی آپل آیدی میزنم نمیره میگه فقط همون تورو خدا بگید چیکار کنم؟

 38. سعید
  ۲۶. دی, ۱۳۹۲ در ۷:۱۳ ق.ظ #

  من ios 7.0.4 نصب کردم و از وقتی که نصب کردم کدهای شارژ که با * و # کار می کنند مثلان *140*11# که موجودی همراه اول رو نشون میده به عنوان شماره می شناسه و اجرا نمی شه. لطفا راهنمایی کنید.

 39. علی
  ۲۶. دی, ۱۳۹۲ در ۱۰:۵۹ ق.ظ #

  سلام ممنون عالی ومفیدبود

 40. ashoore
  ۰۱. بهمن, ۱۳۹۲ در ۳:۵۱ ب.ظ #

  سلام من گوشیموگم کرده بودم وحالاپس از6ماه پیداکردم وهیج یک ازپسورد واپل ایدی وحات میلم هیچ کدام یادم نمییاد حالا چه کارکنم هرجاپرسیدم همه گفتند کاری نمیشه کرد گوشیم ایفونه.اگرکسی میدونه کمکم کنه.

  • farbod
   ۱۳. آذر, ۱۳۹۳ در ۴:۵۰ ق.ظ #

   شما تنها راتون اینه که فورگت بزنین زیر اپل ایدیتون و بعد به ایمیل پشتیبانتون سر بزنید

 41. حمید
  ۰۵. بهمن, ۱۳۹۲ در ۳:۵۹ ب.ظ #

  با سلام
  من ipad 1 سیم کارت خور دارم روش ios 5 هستش
  در حال حاضر هرچس سم کارتم و مگذارم توش انتن مد دهد اما هیچ ایکونی از شماره گیری نداره و هرچی شماره خودم می گیرم بوق اشغال می زنه
  لطفا راهنمایی کنید

 42. امید
  ۱۵. بهمن, ۱۳۹۲ در ۱۱:۵۳ ق.ظ #

  سلام و وقت بخیر
  ببخشد من کامپیوتر خودم را Authorize کردم ولی بازم خطای this computer is not authorized رو می ده ، حتی همون لحظه هم دوباره Authorize می کنم و پیغام انجام شدنش رو هم می ده ولی بازم همون error رو می ده ، ممنون می شم راهنماییم کنید ، مرسی

  • mohamad
   ۰۲. اسفند, ۱۳۹۲ در ۱۱:۵۵ ب.ظ #

   یااز اپل ایدیت بیشتر پنج کامپیوتر استفاده کردی یا اشتباه وارد میکنی

 43. amir
  ۲۰. بهمن, ۱۳۹۲ در ۱۱:۳۱ ق.ظ #

  سلام و درود به شما من یه آیپد2 دارم و عموم اینو از نروژ آورده برام برنامه و بازی هاش کار میکرد اما بعد از چند مدت هیچ یک از برنامه و بازی هاشو اجرا نمیکنه و وقتی میخوام بازی یا یرنامه دانلود کنم میگه اپل آیدی بده و وقتی پسورد اپل آیدی رو میدم بعد از چند دقیقه مینویسه
  connot connected to iTunse store
  ترو خدا کمک کنید
  computer.hacking@yahoo.co.uk
  این ایمیل منه

 44. صابر
  ۲۳. بهمن, ۱۳۹۲ در ۹:۴۱ ب.ظ #

  مشکل من اینست که چگوته بدانم که کدام فریم ویر برای آیفون من مناسب است چون آیفون من سابقه است یعنی نمی دانم که کدام مدل آیفو است والان هم به سبب اینکه چند بار پیاپی رمز اشتباه وارد کرده ام disabledشده است لطفآ رهنمایی ام کنید از لطف تان بعید نخواهد بود!!!!!!!!

 45. صابر
  ۲۳. بهمن, ۱۳۹۲ در ۱۰:۰۴ ب.ظ #

  آیفونم را از خارج برایم تحفه آورده اند اما سیم کارت را قبول نمی کند

  • اپلستان
   ۲۴. بهمن, ۱۳۹۲ در ۱۰:۰۷ ب.ظ #

   باید با دانستن اپراتوری که آی فون با خدمات آن اپراتور عرضه شده نسبت به آنلاک کردن آن اقدام نمایید.

 46. soheil
  ۲۵. بهمن, ۱۳۹۲ در ۱۲:۵۰ ب.ظ #

  سلام من یه iphone 4s دارم که کار کرده خریدم البته از انگلیس اوردن خریدم بعد الان به مشکل اپل ای دی بر خوردم همون اپل ای دی که قبلان بهش دادن میخواد نمیدونم باید چیکار کنم لطفا کمک کنید.

  • اپلستان
   ۲۵. بهمن, ۱۳۹۲ در ۲:۴۶ ب.ظ #

   از قسمت Settings>iTunes and App Store اپل آی دی قبلی را Sign Out و با اپل آی دی خود Sign In کنید.

 47. مینا
  ۲۶. بهمن, ۱۳۹۲ در ۳:۲۷ ب.ظ #

  salam man ye goshie 4s daram chand roozie ke goshim wifi ro nemishnase nemidonam chetor ye dafe in injor shode wimax hasto system amel ios 7i mamnonam

 48. مینا
  ۲۶. بهمن, ۱۳۹۲ در ۴:۱۴ ب.ظ #

  سلام من یه iphone 4s دارم که چند روزه wifi رو نمی شناسه اینترنتم wimax سیستم عامل گوشی ios 7i البته reset network کردم که متاسفانه جواب نداد ممنون میشم اگه کمک بکنید

 49. مینا
  ۲۷. بهمن, ۱۳۹۲ در ۱۱:۴۴ ب.ظ #

  ترو خدا یکی جواب بده دارم دیوانه می شم

 50. mohamad
  ۰۲. اسفند, ۱۳۹۲ در ۱۱:۴۱ ب.ظ #

  سلام برنامه آیتونز گوشی من را قبول نمیکنه نمیتونم برنامهای دانلود شده را منتقل کنم ولی رو گوشیهای دیکه میشه لطفا راهنمای کنید

 51. abolfazl
  ۱۸. اسفند, ۱۳۹۲ در ۱۱:۱۰ ب.ظ #

  salam.man iphone5s darm khamosh shode va dige roshan nashod

  • ماه
   ۱۸. فروردین, ۱۳۹۳ در ۱۱:۰۲ ق.ظ #

   دکمه بالا و پایین گوشی رو به مدت چند ثانیه بگیرید حتما درست میشه

 52. پیام
  ۲۳. اسفند, ۱۳۹۲ در ۱۲:۱۹ ق.ظ #

  سلام.خسته نباشید.
  من ی 3GSدارم.IOS4.1.بهIOS6.1.6ارتقا دادم اما الان در قسمت پایانی انتن نمده که کار به اتمام برسه.حتی ریست کردم وسیم رو عوض کردم.اینم باید بگم خدمت شما که گوشی جیلبرک بود.بی زحمت راهنمایی کنید..
  ممنون

 53. ali mosalla
  ۲۴. اسفند, ۱۳۹۲ در ۱:۳۱ ب.ظ #

  سلام من یه ipad 2 دارم 7.1 را ریستور کردم در همان صفحه بعد ار چک کردن سیم کارت می نویسه replacement needed و در همین صفحه می ماند

 54. babak
  ۰۳. فروردین, ۱۳۹۳ در ۸:۱۴ ق.ظ #

  آی پد 1 را ریستور کردم روی پیغام could not activate ipad مونده چجوری درست کنم مرسی

 55. Pedram
  ۱۱. فروردین, ۱۳۹۳ در ۶:۴۸ ب.ظ #

  salam man ios 5.1.1 daram age az tarigh khod ipad b ios7 updatesh konam tamami file ham delet mishe?

 56. ماه
  ۱۸. فروردین, ۱۳۹۳ در ۱۱:۰۶ ق.ظ #

  سلام لطفا جهت رفع مشکل این پیغام من رو راهنمایی بفرمایید متشکرم

  connect to iTunes to use push notifications

  • حمیدرضا
   ۲۵. فروردین, ۱۳۹۳ در ۱۲:۴۹ ق.ظ #

   سلام
   آیفون 5 مو اومدم ارتقا بدم ب 7.1 گیر کرده ریستور میکنم تا آخر میره یه ذره مونده تموم بشه وایمیسه دیگه نمیره
   با کابلم وصلش میکنم ب کامپیوتر میزنه ب itunes وصل کنید
   ؟

 57. networker
  ۰۱. اردیبهشت, ۱۳۹۳ در ۹:۲۹ ب.ظ #

  با عرض سلام و خسته نباشید
  ipadمن ios6 هستش و بعد از اینکه چندبار passwordاشتباه بهش دادم، قفل شده و میگ ه که باسد به itunes متصل بشم. وقتی اینکار رو انجام میدم، itunes بهم eror میده که باید اول رمزمو بزنم که نمیتونم. باید چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا کمکم کنید.
  تشکر

 58. sara
  ۰۷. اردیبهشت, ۱۳۹۳ در ۱۱:۳۱ ق.ظ #

  سلام من ios 7.1.1 رو روى گوشيم نصب كردم،اما الان ارور ميده كه به اينترنت وصل نيستم در صورتى كه وصل هستم.و نميتونم از app store چيزى دانلود كنم به دليل اينكه ميگه به اينترنت وصل نيستم

 59. نيما
  ۰۱. خرداد, ۱۳۹۳ در ۷:۱۴ ب.ظ #

  سلام من آيفون 5s دارم ميخوام جيلبريك كنم ميخواستم بدونم بعداً ريستور كنم گوشي مثل روز اولش ميشه يا نه ؟ يا اصلاً مي ارزه جيلبريك كنم.

  • اپلستان
   ۰۲. خرداد, ۱۳۹۳ در ۸:۱۱ ق.ظ #

   باه بت ریستور دستگاه از حالت جیلبریک خارج خواهد شد ولی توجه دلشته باشید بعد از جیلبریک از نصب توییک هایی که اطلاعی در مورد مشکلات احتمالی که ممکن است برای دستگاه ایجاد کنند مدارید خودداری کنید

 60. نيما
  ۰۲. خرداد, ۱۳۹۳ در ۲:۴۰ ب.ظ #

  از چه سورس هايي دانلود كنيم به گوشي آسيب نميزنه

  • اپلستان
   ۰۲. خرداد, ۱۳۹۳ در ۲:۵۴ ب.ظ #

   تضمینی در مورد بی نقص بودن توییک ها نیست کلا بهتر است قبل از نصب توییکی جستجو کنید که آیا برای کسانی بعد از نصب مشکلاتی به وجود آمده یا خیر و کلا تا زمانیکه به توییکی نیاز ندارید آنرا نصب نکنید در کل نصب توییک های مختلف هم ممکن است برای هم مشکلاتی به وجود بیاورند.

 61. عباس
  ۰۲. خرداد, ۱۳۹۳ در ۳:۰۴ ب.ظ #

  با سلام و خسته نباشید
  من iphone 4s آنلاک دارم از دستم افتاد توی آب و دیگر ios بالا نمی یاد خوشبختانه برنامه itunes شناسایی می کنه اما موقع ریستور کردن به ios 7.1.1 ارور ۴۰۰۵ می ده و متاسفانه هر کاری می کنم ارور رو رد نمی کنه اما تونستم با برنامه iFaith از ios 7.1.1 shsh دانلود بکنم

  البته من برای ios 7.0.4 فعلی که روش داشتم passcode گذاشته بودم

  از آخرین ورژن itiunes هم استفاده می کنم و تا الان روی ۳ سیستم تست گرفتم متاسفانه موقع ریستور کردن با itunes همون ارور ۴۰۰۵ رو دقیقا می ده

  البته من موقع ریستور کردن بر روی dfu mode می برم

  موقع ریستور کردن با itunes گزینه check for update غیر فعال هست

  موقع ریستور کردن با ف * ی * ل * ت * ر * کانکت می شوم

  آیا من می تونم به ios فعلی که روش بود ریستور مجدد بکنم

  البته موقعی که روشن می کنم آیفون رو علامت سیب می یاد و می ره

  البته با ویندوزهای 7 و 8.1 هم 32 بیت و هم 64 بیت تست کردم و همون ارور 4005 رو می ده

  ممکنه این اروری که می ده دستگاه خراب شده باشه

  از ios های قبلی هم shsh ندارم

  با برنامه tenyUmbrella هم لینک عکسشو در زیر گذاشتم
  http://www.uploadax.com/images/42696992832574845812.jpg

  البته با برنامه tenyUmbrella حتما باید در حالت recovery mode باید باشم که تصویر بالا بیاد وگرنه در حالت dfu mode مشخصات زیر advance نمی یاد و همچنین سمت چپ آیفون رو شناسایی نمی کنه حتما باید در حالت recovery Mode باشم تا برنامه tenyumbrella آیفون رو شناسایی بکنه

  ممنون می شوم من را راهنمایی بکنید
  با تشکر از سایت خیلی عالیتون

 62. امین هوسمند
  ۰۳. خرداد, ۱۳۹۳ در ۶:۳۶ ق.ظ #

  هنگامی که داریم آیفون رو ریستور میکنیم باید فیلترشکن هم روشن باشه

 63. امین هوسمند
  ۰۳. خرداد, ۱۳۹۳ در ۸:۴۴ ق.ظ #

  از چه فیلترشکنی استفاده بشه بهتره

 64. امین هوشمند
  ۰۳. خرداد, ۱۳۹۳ در ۸:۴۶ ق.ظ #

  چقدر طول میکشه تا آپدیت بشه نت باید سرعتش خیلی بالا باشه

  • اپلستان
   ۰۳. خرداد, ۱۳۹۳ در ۱۰:۵۳ ق.ظ #

   اگر ipsw را جدا دانلود کرده باشید کله پروسه ۵ تا ۱۰ دقیقه طول خواهد کشید فقط توجه داشته باشید اگر iCLoud و یا Find My iPhone را فعال کرده باشید بعد از ریستور باید Apple ID و پسودی که با آن این گزینه ها فعال شده است را دارا باشد در غیراینصورت بعد از ریستور اپل آی دی و پسوردی که فعال شده است از شما خواسته می شود و تا آنها را وارد نکنید قادر به استفاده از دستگاه نخواهید بود.

 65. امین هوشمند
  ۰۵. خرداد, ۱۳۹۳ در ۷:۰۷ ق.ظ #

  برای آیفون ۴ اس ۱۶ گیگابایت که آی او ای ۵.۱.۱ میباشد باید iPhone4,1_7.1.1_11D201_Restore.ipsw رو دانلود کنم ( آیفونم جیلبریک شدس )

  • اپلستان
   ۰۵. خرداد, ۱۳۹۳ در ۷:۱۰ ق.ظ #

   فقط می تونید به جدیدترین نسخه iOS منتشر شده که در حال حاضر ۷.۱.۱ است ریستور کنید. در ضمن توجه داشته باشید اگر سرویس iCloud و find my iphone را فعال کرده اید حتما اپل آی دی و پسوردی که با آن این سرویس ها فعال شده است را داشته باشید زیرا بعد از ریستور برای استفاده از دستگاه و فعالسازی همان اپل آی دی و پسورد از شما سوال می شوید و تا اآن اپل آی دی و پسورد را وارد نکنید نمی توانید از دستگاه استفاده نمایید.

 66. امین هوشمند
  ۰۵. خرداد, ۱۳۹۳ در ۷:۱۲ ق.ظ #

  حجم دانلودش چقدره برای iOS 5.1.1 iPhone 4S 16 GB
  iPhone4,1_7.1.1_11D201_Restore.ipsw
  اگه لینکِ دانلودِ فایل IPSW و iTunes 11.2.0.114 X86 ۳۲ بیتی

 67. امین هوشمند
  ۰۵. خرداد, ۱۳۹۳ در ۷:۱۸ ق.ظ #

  من میخوام بدونم که کدوم فایلِ IPSW به گوشیه من مربوط میشه ( گوشیم آیفونِ ۴ اس با آی او اس ۵.۱.۱ میباشد ‌)

 68. امین هوشمند
  ۰۷. خرداد, ۱۳۹۳ در ۶:۵۸ ق.ظ #

  برنامه Redsn0w واسه چیه و قبل از آپدیت باید بذاریم رو حالت Pwned DFU یا وقتی Error داد

  • اپلستان
   ۰۷. خرداد, ۱۳۹۳ در ۱۰:۱۱ ق.ظ #

   نیاز به برنامه Redsn0w برای ریستور معمولی نیست فقط نکته‌ای که حتما باید توجه داشته باشید این است که اگر iCloud و Find My iPhone خود را فعال کرده اید حتما باید اپل آی دی و پسوری که با آن فعال شده است را داشته باشید زیرا بعد از ریستور همان اپل آی دی و پسورد برای فعالسازی و استفاده از دستگاه از شما سوال می شود و تا آنرا وارد نکنید نمی توانید از دستگاه استفاده نمایید.

 69. امین هوشمند
  ۰۷. خرداد, ۱۳۹۳ در ۶:۵۹ ق.ظ #

  لطفاً اگه میشه فوراً جواب بدید چون من الان میخوام آپدیت کنم

 70. امین هوشمند
  ۰۷. خرداد, ۱۳۹۳ در ۷:۰۱ ق.ظ #

  از فیلترشکن FreeGate هم میشه استفاده کرد یا حتماً باید Open VPN باشه

  • اپلستان
   ۰۷. خرداد, ۱۳۹۳ در ۱۰:۱۰ ق.ظ #

   در مورد ویندوز و Freegate متاسفانه اطلاعات زیادی نداریم.

 71. امین هوشمند
  ۰۷. خرداد, ۱۳۹۳ در ۷:۱۰ ق.ظ #

  میشه آیفونِ جیلبریک شده رو جیلبریکشو برداشت و بعد از طریق OTA آپدیت کرد

 72. امین هوشمند
  ۰۸. خرداد, ۱۳۹۳ در ۵:۴۰ ق.ظ #

  فایل مربوط به ریستور آیفون ۴اس چیه؟

 73. امین هوشمند
  ۰۸. خرداد, ۱۳۹۳ در ۷:۱۴ ق.ظ #

  بکاپ گرفتن با iCloud از چه چیزایی نسخه ی پشتیبان میگیره از برنامه ها و عکس ها و فیلم ها و آهنگ ها هم میگیره یا فقط دفتر تلفن و پیام ها و یادداشت ها و …

  • اپلستان
   ۰۸. خرداد, ۱۳۹۳ در ۱۰:۳۹ ب.ظ #

   هرآنچه که در بخش Settings>icloud قعال کرده باشید بعلاوه دیتاهای سیستمی که شامل موارد مربوط به فایل های Save اپلیکیشن‌ها نیز می‌شود.

 74. امین هوشمند
  ۱۰. خرداد, ۱۳۹۳ در ۵:۱۹ ق.ظ #

  در حالت آپدیت تو اکسترک کردن ایستاد باید چکار کنم من شیفت رو گرفتم و بعد فایل IPSW مربوط به آیفون ۴ اس رو هم اوکی کردم و از آیتونزِ ۱۱.۲.۲.۳ هم استفاده کردم اما نشد

 75. امین هوشمند
  ۱۰. خرداد, ۱۳۹۳ در ۴:۴۷ ب.ظ #

  گفته بودم از چه وی پی اِنی استفاده کنم گفتید Open VPN اما میخواستم بدونم فرقی نداره وی پی اِن چی باشه FREE GATE هم میشه چون رایگانه یا سایفون چی؟ میشه؟

 76. میرزا
  ۱۲. خرداد, ۱۳۹۳ در ۳:۴۳ ق.ظ #

  من خواستم ایفونم 5sرو ریستور کنم با ایرور3194 میده الان رو عکس علامت کابل هست که به ایتونز وصل میشه
  نمی دونم چکار کنم سپاس گوشی ندارم راهنمایی کنید

 77. میرزا
  ۱۲. خرداد, ۱۳۹۳ در ۴:۳۳ ق.ظ #

  جهت راهنمایی بیشتر مطالبی را به مطلب بالا اضافه می کنم
  مبایلم جیلبریک بوده نسخه 7.0.6
  ااول فریمور7.0.6ریستور کردم که تواین وضعیت موند
  دوباره اومد با فریمور7.1.1ریستورش کنم که باز هم نمیشه
  تو هاست ادرس رو اضاف کردم ارور17 میده
  چیز پی ان هم دارم خلاصه موندم توش

 78. میرزا
  ۱۴. خرداد, ۱۳۹۳ در ۸:۲۳ ق.ظ #

  دوستان جهت حل مشکلات مشابه عرض می کنم
  بنده با تلاش شبانه روزی و استفاده از فرومهای ایرانی وخارجی به این نتیجه رسیدم که ایرور3194 صد در صد مربوط به فریمور است با وجود اینکه فریمور گوشی من gsmبا این مدل هماهنگی داشت برای تست هر دو مدل را دانلود کردم که با دانلود فریمور مدل gsm+(یه مدل دیگه الان یدم نیست)راحت ریستور شد الان دارم با فریمور7.1.1حال می کنم
  سپاس

 79. مهسا
  ۱۸. خرداد, ۱۳۹۳ در ۱۰:۵۹ ب.ظ #

  من الان میخوام گوشیم رو آپدیت کنم از قسمت ستینگ گوشی تا یه جایی ادامه پیدا میکنه بعد با یه خطا مواجه میشم که 2 تا گزینه cancel va setting داره میشه راهنماییم کنین؟

 80. مهسا
  ۱۸. خرداد, ۱۳۹۳ در ۱۱:۱۰ ب.ظ #

  an error occured downloding ios

 81. negar
  ۳۰. خرداد, ۱۳۹۳ در ۱۱:۰۶ ق.ظ #

  با سلام من گوشی اس 4 دارم اما برای نصب ایستگرام خطای an unknown network error has occurred مد دهد لطفا کمکم کنید که راهنماییم کنید تا بتونم ایستگرامم را وصل کنم

 82. شهره
  ۳۰. خرداد, ۱۳۹۳ در ۲:۳۷ ب.ظ #

  من ايفون ٥s دارم ديشب خاموشش كردم صبح روشن كردمش passcode ميخواست جند بار زدم حالا ديكه قفل كرده نوشته iphone is disabled -conecct to itunes
  به كامبيوترم وصل ميكنم تو ايتونز بيغام ميده كه كوشي قفل هستش

 83. امیر علی
  ۰۲. تیر, ۱۳۹۳ در ۱۲:۳۰ ب.ظ #

  سلام من یه مشکلی برام به وجود اومده آیفون ۵ اس دارم4ماهه خریدمش از اول اپل ای دی درست نکردم والان هم ندارم /دوست برادرزادم کمی بازی و نرم افزار ریخته و اونم اپل ای دی نساخته/پسرم رمزشو عوض کرده واثر انگشت منو هم حذف کرده /6 بار رمزو اشتباه زده ومنم چند بار دیگشو /الانم میگه iphone is disabled connect to itunes ممنون میشم راهنماییم کنید

 84. فرید
  ۲۰. تیر, ۱۳۹۳ در ۳:۴۵ ب.ظ #

  سلام، آیپد من تو ریکاوری موده، بعد آیتیونز نمیشناسدش، نمیدونم باید چیکارش کنم! :(

 85. ظفر
  ۰۲. مرداد, ۱۳۹۳ در ۳:۲۴ ب.ظ #

  سلام من یه گوشی اپل 3gs داشتم و ریستورش کردم و تا مرحله 8 شما پیش رفتم (۸- بعد از اتمام ریستور در نسخه ۵ به بالا می بایست تنظیمات اولیه را بر روی همان دستگاه خود انجام دهید. این مراحل بسیار ساده است به ترتیب پیش روید تا مراحل به پایان برسد.) بعد از این دیگه هر کاری کردم نتونستم تنظیماتشو انجام بدم لطفآ راهنمایی کنید که باید چیکار کنم که مشکل حل بشه با تشکر

 86. مسعود
  ۰۷. مرداد, ۱۳۹۳ در ۱:۴۰ ب.ظ #

  سلام من ایفون4 دارم بعد از اینکه خواستم ابدیت کنم گوشیم ارور 3194 داد و الان اونو رد کردم ولی الان اپل ایدی خودمو میزنم نمیشناسه و ارور میده و میگه اپل ایدی این نیست گوشی از صفر دسته خودم بوده و اپل ایدی دیگه ای روش نبوده ولی الان گوشیم رو همون حالت مونده الان چیکار میتونم بکونم لطفا کمکم کنید

 87. سعید
  ۲۸. شهریور, ۱۳۹۳ در ۶:۰۳ ب.ظ #

  با سلام
  ببخشید من فریمور اصلی گوشیمو گرفتم ولی باز هم این ارور میده

  The ipad “ipad” could not be restored because the firmwavr file is not compitable.

  گوشیم iphone 5C هستش مدل A1532

  ممنون میشم کمکم کنین

 88. Name
  ۱۳. مهر, ۱۳۹۳ در ۶:۵۷ ب.ظ #

  salam 1 soal daram man va dostam appl id yki haST TAMOM AKSAMON SHARE MISHEH
  SOALAM INEH AGEH PISH HAM NABASHAN GOSHIYAMON BAZAM SHARE MISHAVAD

 89. ايمان
  ۱۳. مهر, ۱۳۹۳ در ۱۰:۲۰ ب.ظ #

  لطفا راهنمايي بفرماييد. آيپد اير 4g دارم.رمز اشتباهي دادم لاك شد. ريستور كردم اما اكتيو نميشه. ميگه اپل آي رو بزن – ميزنم ولي اكتيو نميشه چه كار كنم

 90. ALI
  ۲۳. آبان, ۱۳۹۳ در ۳:۳۵ ب.ظ #

  سلام ممنون اگه میشم اگه جواب بدید فوریه
  من یه IPOD4G 6.1.6 دارم جیل بریکش کردم باREDSNOW بعد دیر پایدارش کردم میرفت توSAFE MODE بعد وسط ریستور ارور داد رفت تو ریکاوری دیگه ریستو نشد باز زدم با REDSNOW جیلبریکش کردم باز شد پایدارش کردم ولی خوابیدم صبح بیدار شدم دیدم روشن نمیشه نه ریستو میکنم صفحش روشن میشه نه بوت یا مراحل جیل بریک انگار ال سی دیش سوخته ولی وسط کار یه لحظه یه صفحهطوسی روشن شد بعد دوباره مثه قبل خاموش شد

 91. محمد
  ۰۶. آذر, ۱۳۹۳ در ۷:۳۱ ب.ظ #

  سلام ایفون 6 من قفل کرده و پسورد را قبول نمیکنه و همش مدت قفل شدن را زیاد میکنه چی کار کنم به راهنمایی نیاز دارم کمک کنید

 92. محمد
  ۰۲. دی, ۱۳۹۳ در ۱۲:۵۲ ق.ظ #

  سلام.میخوام اپل 4s بخرم.طرف میگه بردم اپدیت کنم خراب شده و الان اپل ای دی میخواد تا اکتیو بشه و اپل ای دیشو نداره..دلیلش چی میتونه باشه .لطفا به ایمیلم پاسخ را ارسال کنید باتشکر فراوان

 93. roshan_jh
  ۰۹. دی, ۱۳۹۳ در ۸:۳۶ ب.ظ #

  سلام وقتی گوشی رو به لب تاب وصل میکنم گوشی رو مشناسه و میره توش ولی وقتی میخوام آهنگ اینا بزنم سینک نمیشه و اینو میاره:this iphone colud not be sync because is campioter is no longer autorized for purchase items that are on this iphone و زیرش روش اتوریز کردن رو نوشته که من اتوریزش میکنم این پیامو میده که اتوریز موفقیت امیز بوده و شما یکی از ۵ فرصتتون رو برای اتوریز استفاده کردین بعدش سینک میکنم انگار نه انگار که اتوریزش کردم باز ارور اوولی رو میده اینم بگم :گوشیم ۵ اس ۱۶ و ایتونز نسخه آخرشه مرسی اگه جوابتونو واسم ایمیل کنین

 94. حماد
  ۱۰. دی, ۱۳۹۳ در ۱۲:۱۳ ب.ظ #

  برای ایفون 5

  با یک مشکل مواجهم ارور 3194 هنگام آپدیت کردن دیگر اینکه ایفون به کمپیوتر وصل میشود اما در ایتونز نشان نمی دهد

  تشکر

 95. mansoor
  ۱۰. دی, ۱۳۹۳ در ۶:۱۹ ب.ظ #

  itunes could not up the iphone iphone because the backup was comupt or not compatible with the iphone
  در زمان بک اپ گیری این خطا رو میده
  ایفون 5s ios 8.1.2

  لطفا راهنمایی کنید تا از گوشی بک اپ بگیرم ممنون

 96. saman
  ۲۶. دی, ۱۳۹۳ در ۱۱:۰۱ ب.ظ #

  salam. ba inke trackpade man be khobi karmikone va gozineye tap to click va secondary click kar nemikonan /// bayad restor konam ?

 97. hossein
  ۲۸. دی, ۱۳۹۳ در ۱۱:۴۳ ق.ظ #

  سلام
  من گوشیمو با آیتونز ریستور کردم ولی فریمورشو جدا دانلود نکردم یعنی خود آیتونز اتومات واسم دانلود کرده الان گوشیم اکتیو نمیشه و ورژن فریمور و نمیدونم چند هست باید چکار کنم؟

 98. شراره
  ۰۶. بهمن, ۱۳۹۳ در ۲:۰۸ ب.ظ #

  سلام خواهش میکنم زود جوابمو بدید یه ایفون 4 دارم هرچی ریستور میکنم ارور 3194 میده لطفا کمک کنید و با اخرین ورژن که الان7.1.2است اقدام به ریستور میکنم لطفا جواب بدید

دیدگاه خود را بگذارید. (دیدگاه شما بعد از تایید نمایش داده خواهد شد٬ همچنین دیدگاه خود را فقط به صورت پارسی تایپ نمایید)

نام : (ضروری)

پست الکترونیکی : (ضروری)

وبسایت :