جیلبریک Untethered 7.1.x توسط یک تیم چینی عرضه شد

Screen Shot 2014-06-24 at 7.56.44 AM

یک تیم از هکرهای چینی برنامه‌ای برای جیلبریک Untethered iOS 7.1 تا  iOS 7.1.1 روی تمامی دستگاه‌ها با نام pangu برای ویندوز منتشر کرد.  (نسخه مک به زودی عرضه خواهد شد)

از آنجا که این جیلبریک توسط یک تیم از هکرهای چینی عرضه شده است این برنامه توسط جیلبریکرهای معروف مورد بررسی قرار گرفت و iH8Sn0w جیلبریک معروف تایید کرد Pangu یک برنامه مخرب و جاسوسی نیست و جیلبریک قابل استفاده است.

برزودی آموزش استفاده از این ابزار برای جیلبریک روی سایت اپلستان قرار خواهد گرفت. در این ابزار یک چک باکس وجود دارد که بعد از جیلبریک امکان نصب برنامه‌های کرک شده بر روی دستگاه را فراهم می کند. منتظر انتشار آموزش استفاده از این برنامه روی سایت اپلستان باشید.

185857

6 comments

  1. سلام. مدتی هست که جیلبریک IOS 7.1.1 عرضه شده اما سایت اپلستان آموزش جیلبریک رو منتشر نکرده. لطفا میشه علت رو توضیح بدید. من تنها پس از اینکه سایت شما آموزش رو میگذاره اقدام به جیلبریک میکنم چون به سایت شما اعتماد کامل دارم که پس از تست جیلبریک اقدام به انتشار آموزش میکنید و همه جنبه ها رو مد نظر قرار میدید. آخه تو بعضی از سایتها خوندم که خیلی ها پس از جیلبریک IOS 7.1.1 مشکلاتی براشون بوجود اومده. آیا این برنامه جیلبریک چینی تایید شده و قابل اعتماد هست؟ لطفا توضیحات و آموزش رو بگذارید.
    با سپاس از سایت خوبتون و تلاش های خستگی ناپذیر شما

  2. سلام
    خواهش میکنم هر چه سریع تر کمکم کنید من آیفون ۵ آی او اس٧ جیلبریک شده دارم برای آپدیت به آی او اس٨ چون در صورت حضور سیدیا نمیتونستم به صورتota آپدیت کنم برای پاک کردن سیدیا اومدم از طریف فایند آیفون روی گزینه erase iphoneزدم و از اون موقع هر کار میکنم گوشیم درست نمشیه اول داشت ریستور میشد که تا اون صفحه که شماره تلفن زده بودم که ما من تماس بگیرید اومد زود صفحه رفت و دوباره ریستور میشد بعد اون دایره ای که موقع خاموش شدن گوشی میاد میاد بعد همش میچرخه و هیچ اتفاق دیگه ای هم نمیفته بعد من دکمه ی هوم و لاک را که نگه داشتم لوگوی اپل اومد مثل موقع روشن شدنه موبایلم ولی صفحه موبایلم اومدو سریع رفت از اون موقع همین روند آدامه داره به آیتونزم که وصل میکنم چون گوشی خاموشه هیچ اتفاقی نمیفته و موبایل با آیتیونز سینک نمیشه همون۵ ثانیه ای که موبایل روشن میشه موبایل میخوای به آیتونز سینک بشه که سریع آیفون خاموش میشه و از آیتیونز هم میپره لطفاً سریع تر راهنماییم کنید که من چیکار کنم؟

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *