اضافه کردن نوشته و لینک به قابلیت Calendar در آیفون یا آیپد؛

برنامه‌ی Calendar به مخاطبان کمک می‌کند تا همواره از زمان و مکان قرارها و رویدادهای پر اهمیت زندگی روزمره آگاهی داشته باشند، این قابلیت که از روزهای آغازین معرفی و عرضه‌ی تلفن‌های همراه با کاربران همراه بوده است، از جمله‌ی نخستین اپلیکیشن‌هایی محسوب می‌شود که در سال ۲۰۰۷ با معرفی اولین نمونه از گوشی هوشمند آیفون در اختیار مخاطبان این محصول قرار گرفت و تا به امروز همواره در میان برنامه‌ها و اپلیکیشن‌های مدل‌های جدیدتر گوشی آیفون یا تبلت آیپد حاضر بوده است. امروزه با توجه به قابلیت‌ها و ویژگی‌های متنوعی که برنامه‌ی Calendar ارائه می‌کند، کاربران و مخاطبان آیفون یا آیپد، یا به صورت مجزا و یا پس از هماهنگ نمودن و Sync کردن این برنامه با iCloud،  Google Calendar و … از توانایی‌های Calendar گوشی یا تبلت خود برای نشانه‌گذاری و یادآوری رویدادها و قرارهای مختلف استفاده می‌کنند.

اپلیکیشن Calendar در گوشی‌های آیفون یا تبلت‌های آیپد نه تنها این امکان را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا تاریخ رویدادهای مهم را ثبت کنند و قرارهای حیاتی را از یاد نبرند، این توانایی را نیز دارد که جزئیات مختلف و متنوعی را در مورد دیدارها و قرارهای دوستانه و کاری در حافظه‌ی خود ثبت و ضبط کند. در واقع از فیلدهای Notes و لینک در اپلیکیشن Calendar می‌توان برای ذخیره‌ی اطلاعات سودمند و کاربردی، نهایت استفاده و بهره را برد.

آموزش اضافه کردن Notes و لینک به eventها، در اپلیکیشن Calendar بر روی آیفون یا آیپد؛

گام اول: اپلیکیشن Calendar را بر روی گوشی آیفون یا تبلت آیپد خود باز کنید.

گام دوم: علامت و نشانه‌ی È در گوشه‌ی سمت راست در بالای صفحه را انتخاب کنید، تا امکان اضافه کردن رویداد مورد نظر خود را بدست بیاورید.

گام سوم: صفحه‌ی اسکرین را به سمت پایین اسکرول کنید تا فیلدهای در نظر گرفته شده برای ثبت نوشته یا لینک تازه را مشاهده کنید.

گام چهارم: پش از دسترسی به فیلدهای مختص به Notes یا لینک، این فیلدها را با نوشته یا لینک مورد نظر خود برای استفاده‌های احتمالی پر کنید.

گام پنجم: گزینه‌ی Add در قسمت سمت راست در بالای صفحه را انتخاب کنید، تا رویداد جدید با جزئیات مورد نظر شما در برنامه‌ی Calendar ذخیره شود.

با انجام مراحل بالا، قادر خواهید بود تا از محیط کاربری اپلیکیشن Calendar به لینک مورد نظر خود دسترسی داشته باشید و نوشته‌ی در نظر گرفته شده برای رویداد جدید را در تقویم دستگاه ios خود مشاهده کنید، توجه داشته باشید که اطلاعات ذخیره شده توسط شما بر روی برنامه‌ی Calendar توسط کاربران و مخاطبان دیگری که رویداد مورد نظر را با آن‌ها به اشتراک گذاشته‌اید، قابل مشاهده خواهد بود.

add-links-notes-calendar-app-howto

آموزش مشاهده‌ی Notes و لینک‌ها در اپلیکیشن Calendar بر روی آیفون یا آیپد؛

گام اول: اپلیکیشن Calendar را بر روی گوشی آیفون یا تبلت آیپد خود باز کنید.

گام دوم: event و رویدادی را که نوشته یا لینکی بدان الصاق شده است را انتخاب کنید.

گام سوم: پس از انتخاب آدرس URL در لینک مورد نظر، برنامه‌ی سافاری یا هر اپلیکیشنی که به صورت پیش‌فرض به عنوان مرورگر اینترنت دستگاه ios شما انتخاب شده است، به صورت خودکار URL و لینک مورد نظر را برای شما به نمایش می‌گذارد.

view-links-notes-calendar-app-howto

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *