توییکی برای آوردن دکمه Low Power Mode در Control Center

به تازگی توییکی با نام Low Power Flipswitch ارائه شده است که امکان فعال سازی سریع و راحت حالت Low Power را در iOS 9 می دهد. Flipswitch البته فریمورکی که خیلی وقت است ارائه شده و به برنامه نویسان امکان اضافه کردن سوییچ های استاندارد و یا جدید را می دهد.

1

با داشتن توییک نظیر FlipControlCenter از Ryan Petrich به تازگی آن را برای iOS 9 بروزرسانی کرده است٬‌کاربران به راحتی می توانند یک دکمه برای روشن/خاموش کردن حالت Low Power به Control Center خود اضافه نمایند.

2

همانطور که گفته شده ابتدا نیاز است که توییک Low Power Flipswitch Toggle را به همراه توییک دیگری نظیر FlipControlCenter نصب کنید. بعد از نصب هر دوی این توییک ها به قسمت تنظیمات FlipControlCenter بروید و مطمئن شوید که Low Power Flipswitch روشن باشد.

3

در تصویر بالا می بینید که Low Power Mode  در لیست toggle های فعال در FlipControlCenter وجود دارد و بنابراین این دکمه در Control Center نیز وجود خواهد داشت و این قابلیت را به کاربر می دهد که حالت Low Power را به سرعت روش و یا خاموش نماید.

همانطور که قبلا در اینجا و اینجا صحبت کرده ایم این ویژگی در iOS 9 جدیدا ارائه شده است و راهی بسیار عالی برای مصرف شدن کمتر باتری می باشد. البته این ویژگی چیزی نیست که بخواهید همیشه روشن باشد و بهتر است در زمان هایی که باتری تان کم است و بیشتر برایتان مهم است که گوشی تان فعلا روشن بماند تا آنکه کارهای سنگین با آن انجام دهید آن را فعال نمایید.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

6 comments

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *