عرضه‌ی قاب باتری‌دار هوشمند اپل برای آیفون ۶ اس؛

در هفته‌ی جاری شرکت اپل، به صورت رسمی از قاب باتری‌دار هوشمند خود برای آیفون‌های ۶ و ۶ اس رونمایی کرد و بدین ترتیب، محصول تازه‌ای را به خانواده‌ی جانبی‌های این شرکت اضافه کرد. این اولین باری است که اپلی‌ها زحمت طراحی و تولید باتری کیس مخصوصی را برای گوشی آیفون متحمل شده‌اند و به همین دلیل نیز تصمیم بی‌سابقه‌ی اپلی‌ها برای تولید این هوشمند جدید، بسیاری از مخاطبان همیشگی محصولات این شرکت را شگفت‌زده نموده است.

حتی اگر عده‌ای از کاربران اپل از این تصمیم تازه، چندان تعجب نکرده باشند، نگاهی به این قاب باتری‌دار جدید و برآمدگی که استفاده از آن به آیفون‌های خوش‌ترکیب اپل اضافه می‌کند، بسیاری از اپل‌دوستان را شوکه خواهد کرد، چرا که در سال‌های اخیر عادت کرده‌ایم وقتی صحبت از محصولات اپل می‌شود، زیبایی را بر کارآیی اولویت دهیم و کارکردی زیبایی‌شناسانه برای طراحی محصولات مختلف این شرکت پیدا کنیم. قانونی که به نظر می‌رسد در مورد این قاب باتری‌دار جدید و «قوزی» که بر پشت آیفون‌ها می‌افزاید، صدق نکند و بدین ترتیب قاب باتری‌دار اپل با قیمت ۹۹ دلاری‌اش، جزو معدود تولیدات این شرکت باشد که «صورت» را فدای «سیرتی» کاربرپسند کرده است.

چرا باید قاب باتری‌دار هوشمند اپل را خرید؟

خداحافظی با کلید روشن و خاموش؛

برخلاف بسیاری از محصولات مشابه، باتری کیس جدید اپل از وجود هرگونه سوئیچ روشن و خاموشی پاک است و تنها کافی است برای استفاده از آن، این قاب را بر تن آیفون ۶ یا ۶ اس خود کنید تا باتری دستگاه شارژ شود.

تخلیه‌ی توان مصرفی ابتدا از قاب و سپس از گوشی؛

هنگام استفاده از این قاب باتری‌دار هوشمند، اگر هم این کیس و هم گوشی آیفون شما ۱۰۰ درصد شارژ داشته باشند، به صورت خودکار ابتدا گوشی شما توان مصرفی خود را از قاب اپل تهیه خواهد کرد و پس از ته کشیدن شارژ ذخیره شده در این قاب، به سراغ باتری گوشی آیفون خواهد رفت.

عدم نیاز به جک هدفون اضافی؛

به دلیل ضخامت زیاد بسیاری از محصولات مشابه، شاهد افزوده شدن جک هدفونی به قاب‌های باتری‌دار متفرقه‌ای هستیم که در بازار هوشمندهای دیجیتال عرضه شده‌اند. خوشبختانه قاب باتری‌دار اپل آن‌قدر نازک است که نیازی به جک زائدی برای اتصال Earpodهای اپل نداشته باشد و هنگام استفاده از این قاب به راحتی امکان کار با هدفون مخصوص اپل وجود داشته باشد. البته این مسأله در مورد هدفون‌های اچ‌دی سولوی بیتس صدق نمی‌کند و به نظر می‌رسد با بر تن کردن قاب باتری‌دار اپل، اتصال این مدل هدفون‌های بیتس به دستگاه، با مشکلاتی همراه خواهد بود.

1

اطلاع‌رسانی در مورد میزان شارژ باقی‌مانده از طریق iOS؛

قاب باتری‌دار اپل از هیچگونه لامپ ال‌ای‌دی برای نمایش میزان شارژ باقی‌مانده درون قاب استفاده نمی‌کند و هر زمان که کاربر، گوشی خود را درون قاب جای دهد، iOS 9 از طریق صفحه‌ی Lock Screen یا قسمت Notification Center در این مورد به مخاطب خود اطلاع‌رسانی خواهد کرد.

امکان شارژ گوشی آیفون و قاب هوشمند اپل به صورت همزمان؛

اگر از آداپتورهای قدرتمند ۱۰ واتی یو‌اس‌ابی (برای مثال آداپتورهایی که مخصوص آیپد هستند) برای شارژ دستگاه‌های خود استفاده کنید، این امکان را خواهید داشت تا تنها در حدود ۲ ساعت، هم آیفون ۶ و هم قاب گوشی خود را به طور کامل و به صورت همزمان، شارژ نمایید.

محافظت بهتر از گوشی‌های آیفون؛

قاب باتری‌دار جدید اپل نه تنها نسبت به محصولات مشابه، پوشش بهتری را برای مراقبت از اسکرین دستگاه در اختیار کاربران قرار می‌دهد، بلکه به واسطه‌ی مواد میکروفایبری که در ساخت آن استفاده شده است، میزان مقاومت و ماندگاری گوشی‌های آیفون را در برابر سقوط یا ضربه‎های احتمالی به میزان قابل توجهی افزایش می‌دهد.

2

وجود آنتن تقویتی برای افزایش توان آنتن‌دهی گوشی آیفون؛

قاب باتری‌دار اپل به منظور این که کاربران آیفون را در ارتباطاتشان یاری رساند به آنتن تقویتی مجهز شده است که به آیفون‌های ۶ یا ۶ اس اپل کمک می‌کند تا در نقاط نسبتاً کور مخابراتی، عملکرد بهتری داشته باشند.

تنها نکته‌ی منفی که می‌توان در مورد قاب‌های باتری‌دار هوشمند اپل به آن اشاره کرد، استفاده از باتری ۱۸۷۷ mAh برای این قاب‌هاست. موضوعی که سبب می‌شود باتری کیس اپل حتی پس از شارژ کامل حداکثر به میزان ۸۰ درصد، گوشی آیفون ۶ اس کاربرش را شارژ کند و از شارژ ۱۰۰ درصدی دستگاه‌های کاربران ناتوان باشد.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

یک دیدگاه

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *