خیابانگردی با اپلیکیشن Road Watcher؛

دوربین‌های خودرو در مدت کوتاه حضور خود در بازار، مخاطبان زیادی را به خود جذب کرده‌اند و برای آن دسته از رانندگانی که می‌خواهند همیشه به ادله‌ای متقن و محکمه‌پسند از نحوه‌ی رانندگی خود دسترسی داشته باشند یا این که دوست دارند، جاده‌ها و راه‌هایی را که پشت سر می‌گذارند برای ثبت در تاریخ، جاودانه کنند به ابزارهایی کاربردی و نسبتاً ضروری مبدل شده‌اند.

البته، قیمت و هزینه‌ی نسبتاً زیاد بسیاری از این دوربین‌ها باعث شده است تا تعدادی از خریداران احتمالی «عطای» ثبت و ضبط هنرنمایی خود را در هنگام راندن خودروی شخصی به «لقایش» ببخشند و بی‌خیالِ نصب دوربین کوچکی بر روی داشبورد اتوموبیل خود شوند. خوشبختانه اپلیکیشن Road Watcher، برنامه‌ای است که برای استفاده بر روی گوشی‌های آیفون طراحی شده است و با هزینه‌ی بسیار ناچیزی، آیفون کاربر را به یک دوربین خودروی کارآمد تبدیل می‌کند.

اپلیکیشن Road Watcher؛

با استفاده از اپلیکیشن Road Watcher کاربر می‌تواند با نصب گوشی آیفون بر روی داشبورد یا شیشه‌ی جلوی ماشین خود به دوربین با کیفیتی دسترسی داشته باشد که با دقت، تمام مسیرهای طی شده را در حافظه‌ی خود ذخیره می‌کند و برای مخاطب خود در وقت مقتضی به نمایش می‌گذارد.

قابلیت‌های اپلیکیشن Road Watcher؛

Road Watcher از انعطاف‌پذیری بسیار بالایی برخوردار است و به راحتی می‌توان تنظیمات برنامه را در بسیاری از زمینه‌ها مطابق میل و سلیقه‌ی خود تغییر داد و دستکاری نمود. به عنوان مثال این اپلیکیشن انتخاب‌هایی مانند ضبط رانندگی به صورت سیاه و سفید یا رنگی، تعیین کیفیت ویدیوی ثبت شده با دوربین گوشی و مشخص نمودن مدت زمان ضبط ویدیو را در اختیار کاربران خوش‌شانس خود قرار می‌دهد. Road Watcher مراقب کاربر خود نیز هست و این توانایی را دارد تا زمانی که راننده‌ی خودرو از سرعت خاصی گذر می‌کند به وی برای کم کردن سرعت خود هشدار دهد. متأسفانه این اپلیکیشن برای دوستداران موسیقی ویژگی خاصی در آستین ندارد و از پخش آهنگ، هنگامی که قابلیت Should record audio روشن باشد، ناتوان است.

2

عکسبرداری همزمان با ضبط ویدیو؛

شاید برخی از کاربران تمایل داشته باشند تا در حین رانندگی و همانطور که از مناظر زیبای اطراف فیلمبرداری می‌کنند، از چشم‌اندازی خاص، عکسی نیز تهیه کنند و تصویری نیز از سفر خود در اختیار داشته باشند. خوشبختانه اپلیکیشن Road Watcher این توانایی را دارد تا همزمان و همانطور که مشغول فیلمبرداری است با فرمان کاربر خود و لمس گزینه‌ی Picture از منظره‌ی درخواستی، تصویری نیز شکار کند و در Photo Library دستگاه ذخیره نماید.

ارائه‌ی مسیر بر روی نقشه؛

اپلیکیشن Road Watcher همواره نقشه‌ی نسبتاً دقیقی از مسیر طی شده توسط مخاطب خود در حافظه نگه می‌دارد و از این طریق کاربر را در مکان‌های ناشناخته در یافتن مسیر درست راهنمایی می‌کند. این برنامه همچنین می‌تواند، موقعیت جغرافیایی کاربران را در زمانی که رخداد خاصی اتفاق افتاده است، نشان دهد.

ذخیره‌سازی و به اشتراک‌گذاری ویدیوها و نقشه‌های ثبت و ضبط شده؛

اپلیکیشن Road Watcher به کاربران خود امکان می‌دهد تا ویدیوهای ثبت شده و نقشه‌ی مسیرهای طی شده را با دوستان خود و سایر علاقه‌مندان از طریق قابلیت Share Sheet extension به اشتراک گذارد. با کمک این برنامه می‌توانید ویدیو یا نقشه‌ی مورد نظر خود را به صورت مجزا یا این که همزمان در کنار یکدیگر با دیگران به اشتراک گذارید و همواره به این اطلاعات جذاب بر روی حافظه‌ی گوشی آیفون خود نیز دسترسی داشته باشید.

لینک دانلود اپلیکیشن Road Watcher؛

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

یک دیدگاه

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *